Axe Nation – klub, w którym możesz rzucić siekierą i 'wyrzucić’ z siebie złe emocje!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Kto by pomyślał, że nastaną takie czasy, że człowiek będzie mógł pójść do klubu i rzucać siekierą. W Krakowie oraz z Warszawie można dać upust swoim emocjom!

Najczęściej taki klub odwiedzają pracownicy korporacji, którzy muszą się zrelaksować po całym tygodniu ciężkiej harówki.

- Advertisement -

Axe Nation przy ul. Grodzkiej w Krakowie to pierwszy taki klub w Polsce, gdzie można złapać za siekierę i z całej siły rzucić nią w konkretne miejsce.

– Zdarza się, że goście celują do zdjęć powieszonych na tarczy – mówi Karolina Pach, współwłaścicielka klubu w rozmowie z Fakt24.pl.

Drugi taki lokal powstał w Warszawie na ul. Postępu 5.

– Na podwórku wspólnie z Tomkiem, moim wspólnikiem, rzucaliśmy siekierkami. Okazało się, że w Kanadzie istnieje cała profesjonalna liga. Dostaliśmy ich błogosławieństwo. Za ich zgodą tworzymy teraz ligę w Polsce – mówi Kacper Jurasz, który teraz, w niewielkiej hali przy Postępu 5 zarabia na swoim hobby, budując także ogólnopolską ligę “miotaczy” siekier.

Ten oryginalny sposób spędzania wolnego czasu przybył z Ameryki Północnej oraz Kanady. To sportowa rozrywka dla największych twardzieli. Nie tylko mężczyzna jest tam mile widziany. Niejedna kobieta może tam pokazać, kto tak naprawdę rządzi! Każda para może „wyrzucić” z siebie negatywne emocje. Co więcej, można wpaść tu nawet z własną siekierą i dać upust emocjom. Oczywiście, w kontrolowanych warunkach.

Tutaj przeczytasz jak przygotować samochód na wiosnę – f7city.pl

Przeczytaj także jak przygotować samochód do wiosny – f7city.pl
Godzina takiego „wyrzucania” z siebie złych emocji dla pięciu osób kosztuje 200 – 250 zł. Im więcej osób tym taniej, bo płaci się za tor, a nie za ilość osób. Tor może wynajmować minimum dwóch graczy, na jednym torze może być maksymalnie 6 osób. Każdy gracz dostaje siekierę i krótkie przeszkolenie. Rzut wykonuje się trzymając siekierę za głową. Należy rzucić tak, aby trafić w pionową tarczę, nie wolno przechylać siekiery na boki. Punkty są przyznawane, gdy siekiera wbije się w tarczę.

Źródło: axenation.com/plock.naszemiasto.pl/fakt.pl
Zdjęcie główne: pixabay.com