Oddechy Majdanów zaklęte w naszyjniku – co jeszcze można znaleźć na aukcji WOŚP?

0
909

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy co roku organizuje charytatywną aukcję. Politycy, aktorzy, sportowcy, ludzie showbiznesu oferują różnego rodzaju przedmioty, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy na szczytne cele. O ile płyta z autografem czy kolacja z idolem nie robią wrażenia, o tyle oddechy Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudzają mieszane uczucia.

Aktualnie przedmiot został usunięty z licytacji, jednak w Internecie nic nie ginie – bez problemu można odnaleźć screeny aukcji, zdjęcia naszyjnika z oddechem gwiazd oraz nietypowy opis produktu.

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz… oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz… powietrza – w ten dość oryginalny sposób chciano przekonać licytujących do kupna naszyjnika.

fot: źródło

Wspomnienie o „dystansie do siebie” może sugerować, że cały pomysł ze sprzedażą oddechu jest tylko żartem, jednak najwidoczniej nieudanym. Majdanowie spotkali się z niedowierzanie i kpiną, zaś aukcja została usunięta.

Co – oprócz swoich oddechów – oferują gwiazdy? Obecnie do najpopularniejszych aukcji należą: lunch  z Robertem Lewandowskim (30 tysięcy), golf od Filipa Chajzera (17 tysięcy), tydzień metamorfozy od Ewy Chodakowskiej (14 tysięcy), spotkanie z Kamilem Stochem (11 tysięcy) oraz nauka jazdy konnej od Daniela Olbrychskiego (5 tysięcy). Ciekawe również wydaje się oferta od jutuberów i influcencerów –za dzień z Maff, RLM, Gaba Hair i Wujaszkiem Liestyle licytujący są gotowi zapłacić 3 tysiące. Robert Biedroń zaprasza na lot szybowcem, Piotr „Kędzior” Kędzierski udostępnia swoje studio i pozwala poprowadzić audycję radiową, natomiast Kasia Tusk wystawia swoją suknię ślubną. Dla fanów Dawida Podsiadło prawdziwa gratka – małomiasteczkowy kiosk, o którym pisaliśmy tutaj. Para prezydenta postawiła na elementy garderoby – Andrzej Duda sprzedaje kurtkę góralską, zaś pierwsza dama sukienkę.

Charytatywna aukcja umożliwia spotkanie z idolami, zdobycie unikatowych pamiątek i oryginalnych przedmiotów. Pomimo, że niektóre są nawet zbyt oryginalne  – jak oddech Majdanów – to wciąż aukcja WOŚP stanowi ciekawą formę pomocy. Zachęcamy do wspierania!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się tutaj ? 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl