Strona główna Ciekawostki Oddechy Majdanów zaklęte w naszyjniku – co jeszcze można znaleźć na aukcji WOŚP?

Oddechy Majdanów zaklęte w naszyjniku – co jeszcze można znaleźć na aukcji WOŚP?

0
Oddechy Majdanów zaklęte w naszyjniku – co jeszcze można znaleźć na aukcji WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy co roku organizuje charytatywną aukcję. Politycy, aktorzy, sportowcy, ludzie showbiznesu oferują różnego rodzaju przedmioty, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy na szczytne cele. O ile płyta z autografem czy kolacja z idolem nie robią wrażenia, o tyle oddechy Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudzają mieszane uczucia.

Aktualnie przedmiot został usunięty z licytacji, jednak w Internecie nic nie ginie – bez problemu można odnaleźć screeny aukcji, zdjęcia naszyjnika z oddechem gwiazd oraz nietypowy opis produktu.

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz… oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz… powietrza – w ten dość oryginalny sposób chciano przekonać licytujących do kupna naszyjnika.

fot: źródło

Wspomnienie o „dystansie do siebie” może sugerować, że cały pomysł ze sprzedażą oddechu jest tylko żartem, jednak najwidoczniej nieudanym. Majdanowie spotkali się z niedowierzanie i kpiną, zaś aukcja została usunięta.

Co – oprócz swoich oddechów – oferują gwiazdy? Obecnie do najpopularniejszych aukcji należą: lunch  z Robertem Lewandowskim (30 tysięcy), golf od Filipa Chajzera (17 tysięcy), tydzień metamorfozy od Ewy Chodakowskiej (14 tysięcy), spotkanie z Kamilem Stochem (11 tysięcy) oraz nauka jazdy konnej od Daniela Olbrychskiego (5 tysięcy). Ciekawe również wydaje się oferta od jutuberów i influcencerów –za dzień z Maff, RLM, Gaba Hair i Wujaszkiem Liestyle licytujący są gotowi zapłacić 3 tysiące. Robert Biedroń zaprasza na lot szybowcem, Piotr „Kędzior” Kędzierski udostępnia swoje studio i pozwala poprowadzić audycję radiową, natomiast Kasia Tusk wystawia swoją suknię ślubną. Dla fanów Dawida Podsiadło prawdziwa gratka – małomiasteczkowy kiosk, o którym pisaliśmy tutaj. Para prezydenta postawiła na elementy garderoby – Andrzej Duda sprzedaje kurtkę góralską, zaś pierwsza dama sukienkę.

Charytatywna aukcja umożliwia spotkanie z idolami, zdobycie unikatowych pamiątek i oryginalnych przedmiotów. Pomimo, że niektóre są nawet zbyt oryginalne  – jak oddech Majdanów – to wciąż aukcja WOŚP stanowi ciekawą formę pomocy. Zachęcamy do wspierania!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się tutaj ? 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl