Strona główna Media Nie zachwyciła jurorów swoim występem, jednak gdy zerwała z siebie sukienkę, cała...

Nie zachwyciła jurorów swoim występem, jednak gdy zerwała z siebie sukienkę, cała widownia oszalała!

0
904

Cristina Ramos to zwierzę sceniczne. Ta kobieta wie, jak poderwać publiczność, jury i widzów przed telewizorami. Wokalista wzięła udział w hiszpańskim „Mam Talent”, gdzie zaprezentowała operę rockową. Zobaczcie to niesamowite show! 

Cristina Ramos postanowiła sprawić jurorom niespodziankę. Wokalista poszła na casting do programu „Mam Talent” i zaprezentowała operę rockową.

Wkroczyła na scenę ubrana w czarny gorset i długą czarną spódnicę. Na początku zaprezentowała arię operową. Już w pierwszej części występów zachwyciła jurorów i publiczność w studio, jednak najlepsze nadeszło, gdy kobieta zerwała z siebie spódnicę, pod którą miała ubrane czarne, skórzane, rockowe spodnie i zaśpiewała „Highway to Hell” AC/DC.

Tym występem pobiła serca jurorów, którzy przycisnęli złoty guzik, tym samym zapraszając kobietę od razu do półfinału. Nikt nie krył swojego zdziwienia i zachwytu ogromnym talentem Cristiny Ramos. Jej występ stał się viralem w mediach społecznościowych.

To trzeba zobaczyć! 

Odcinek z jej udziałem przyciągnął ponad 3 mln widzów przed telewizory i to właśnie jej występ był najczęściej komentowany na Twitterze.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pierwszy klub w Trójmieście z zakazem fotografowania telefonami komórkowymi. Bramkarze zaklejają aparaty.

Źródło i zdjęcie główne: YouTube.com