Strona główna Ciekawostki Naukowcy z Uniwersytetu w Innsbrucku udowodnili, że picie czarnej kawy jest domeną psychopatów!

Naukowcy z Uniwersytetu w Innsbrucku udowodnili, że picie czarnej kawy jest domeną psychopatów!

0
Naukowcy z Uniwersytetu w Innsbrucku udowodnili, że picie czarnej kawy jest domeną psychopatów!

Jeżeli lubisz pić kawę bez mleka, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przejawiasz lub zaczniesz przejawiać zachowania typowe dla psychopatów.

Pijesz czarną kawę? Może chcesz zatroszczyć się o swoje zdrowie,lub po prostu lubisz pić kawę bez mleka,a co jeśli jesteś psychopatą?

Naukowcy z Uniwersytetu w Innsbrucku zauważyli, że istnieje związek pomiędzy wybieraniem czystej czarnej kawy, a zachowaniami odbiegającymi od norm społecznych.

Zobacz także:  Barcelona widziana z góry

Badanie przeprowadzono na grupie ponad 1000 dorosłych osób. Wśród respondentów przeprowadzone zostały testy osobowości, które miały na celu wyodrębnienie osób o określonych zachowaniach typowych dla socjopatycznych osobowości tj. sadyzm, narcyzm itp. , osoby te w kwestionariuszu zapytano również o preferencję picia kawy. Zauważono, że przeważająca większość osób niedostosowanych społecznie wybierała gorzki smak czystej kawy bez dodatków.

Największy związek zauważono pomiędzy sadyzmem, a preferencją smaku gorzkiego (który ma kawa bez mleka).Okazuje się, że osoby niedostosowane społecznie wybierają znacznie częściej niż inni nie tylko czarną kawę, ale także rzodkiewki, selera i tonic.

Zdjęcie: Źródło

Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7Łódź

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie odwiedź f7city.pl.