NAKARM PSA Z OLX!

0
1322

fot: źródło

Po raz kolejny ruszyła POMOC ZWIERZAKOM Z OLX! Twój jeden „klik” nie jest bezwartościowy – to właśnie dzięki niemu, możesz nakarmić wybranego przez siebie psiaka! Za każde kliknięcie, OLX.pl wyśle do schroniska aż 20 kg karmy! Dowiedz się, jak pomóc naszym ukochanym czworonogom.

Pomoc nigdy nie była łatwiejsza. Nie musisz wychodzić z domu, nie musisz robić przelewu, w zasadzie, to nie musisz nawet wstawać, aby pomóc pieskom! Wystarczy, że ściągniesz (a może już masz?) aplikację OLX na swój telefon i…tyle! Od nakarmienia psa dzielą Cię dwa małe kliknięcia. Poznaj 3 krótkie kroki do uszczęśliwienia wygłodzonych, samotnych, pragnących ciepła i miłości czworonogów…

Spójrz w te oczy… Nie możesz im odmówić pomocy… 🙂

fot: źródło

Przeczytaj: „Dzban” młodzieżowym słowem roku!

Jak karmić psy?

  1. Wybierz psa, którego chcesz nakarmić.

2. Nakarm poprzez kliknięcie w przycisk.

3. I odwiedzaj psy codziennie! Każde karmienie, to 20 kg karmy od OLX.pl!

Dodatkowo – jak widać na powyższym zdjęciu – masz możliwość ustawienia przypomnienia, dzięki któremu na pewno nie zapomnisz nakarmić swojego wirtualnego pupila!

Jeśli któryś z piesków skradnie Twoje serce tak bardzo, że zapragniesz go zaadoptować…nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujesz się z danym Schroniskiem (tegoroczne schroniska, które biorą udział w akcji, to te w Puławach i Włocławku). W końcu najlepszą pomocą dla psa jest nowy dom. 🙂

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Pamiętaj, że karmienie psów może odbywać się WYŁĄCZNIE za pomocą aplikacji OLX.pl na telefon! Nie przechodźcie obojętnie obok potrzebujących czworonogów – nie bez powodu mówi się, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka, a dobro…ono zawsze wraca.

Miłego karmienia futrzaków!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułNarkomani na ulicach Pragi.
Następny artykułCzy YouTube przestanie istnieć?
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.