Strona główna Gwiazdy Najlepsze zespoły stonerowe w trasie koncertowej!

Najlepsze zespoły stonerowe w trasie koncertowej!

0
Najlepsze zespoły stonerowe w trasie koncertowej!

Funkcjonujący już ponad 15 lat klub u Bazyla wielokrotnie zaskakiwał już rozmachem w kwestii bookingu. Nie inaczej jest przy okazji najbliżej niedzieli, kiedy zetkniemy się z świętą czwórcą polskiej sceny fantom Stoner!

Zobacz też: Warszawa w top wegańskich miastach świata! 

Dopelord

Absolutnie topowy zespół na krajowej scenie. Ciężko jest znaleźć drugi band, który na bazie solidnego riffu buduje tak świetne i zapadające w pamięć numery. Czciciele wolnych temp, decybeli i dymu. Przywiozą ze sobą sabat. Niestrudzenie głoszą swoje elektryczne nauki w całej Europie. Niektóre z nich już teraz można uznać za hymny polskiego stoner doomu. Na koncie setki koncertów wszędzie. „Come to the Sabbath!” śpiewają już całe sale.

Major Kong

Major Kong narodził się pod koniec 2010 r. w Lublinie. Od początku stanowili instrumentalne trio. Tylko riffy i ciężar eksplodujący z gitar, basu, bębnów, głośnych wzmacniaczy i dużych kolumn, absolutna ekstraklasa gatunku. Czciciele science-fiction, Stanisława Lema i rakiet kosmicznych. Przywiozą ze sobą przyszłość (będzie ciężka). Bezsprzecznie jedna z najlepszych instrumentalnych ekip, jakie chodzą czasami po naszej planecie. Kto słyszał, ten wie.

Weedpecker

Ten zespół już od jakiegoś czasu puka do bram ekstraklasy szeroko rozumianego rocka psychodelicznego / stoner rocka. Czciciele dźwiękowych faktur, relaksu i psychodelii rodem z lat 60-tych. Przywiozą ze sobą wspomnienia z Woodstock 69′ i pełną paletę kolorów. Zachwyca się nimi każdy, kto się z nimi zetknął. Po wydaniu ostatniej płyty ‘III’ z hitami pokroju ‘Liquid Sky’ – znalazł się w jej czołówce. Jeden z najlepszych zespołów i muzyków na polskiej ziemi w klimacie W.

Spaceslug

Składają hołd podróżom kosmicznym. Czciciele kosmicznych szlugów, podróży orbitalnych i alternatywnych wymiarów. Przywiozą ze sobą bilety na wycieczkę poza wszystko, co znasz. Są uznawani za the next big thing from Poland. Słusznie. Grają niezwykle dojrzały i przestrzenny doom ubrany w zimny, melancholijny klimat. Wsiadaj na statek i nie zapinaj pasów.

Zobacz też: Jak powinien funkcjonować skup opakowań?

BIlety: przedsprzedaż 42,0 zł / Bramka 55 zł do kupienia TUTAJ

Klub u Bazyla, działając ponad półtorej dekady, zdążył trwale zaistnieć wśród poznańskich fanów alternatywy, od hip-hopu po ciężkie, przesterowane brzmienia. Nie jesteśmy w stanie zliczyć wszystkich artystów, którzy wystąpili na naszej scenie, ale prawdopodobnie było ich tysiące. Gościliśmy niszowe, jak i mainstreamowe zespoły z całego świata. Nowa lokalizacja na poznańskich Jeżycach, przy ul. Norwida 18A, daje nowe możliwości i otwiera kolejny rozdział w historii Klubu. Przestronna, klimatyzowana sala, klimatyczny ogródek, dobre zaplecze socjalne dla artystów, profesjonalna obsługa akustyczna daje perspektywę na stworzenie zaplecza kulturalnego dla jeżyckiego fyrtla i zadowolenie miłośników koncertów, imprez, ale i wystaw czy warsztatów.

źródło: facebook

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!