Nadzy mężczyźni wkroczyli na scenę trzymając ręczniki. Gdy się odwrócili jury nie mogło przestać się śmiać!

0
2395

Obejrzyjcie szalony występ dwóch artystów z Francji, którzy występując w programie eelwizyjnym zaprezentowali swoje umiejętności całkowicie nago, rozbawiając do łez widownię, jury i publiczność przed telewizorami. 

Każda stacja wymyśla programy typu talent-show, aby przyciągnąć jak największą widownię przed ekrany telewizorów. Dzięki temu świat zobaczył masę naprawdę uzdolnionych osób, począwszy od tancerzy, śpiewaków operowych, kończąc na hipnotyzujących magikach.

Często zdarzają się osoby bardzo szalone, które mają talent rozśmieszania innych ludzi. Francuski duet komików znany jako Les Beaux Frères przedstawił taniec, którego jeszcze świat nie widział. I to całkowicie nago.

ZOBACZ TAKŻE: Nie zachwyciła jurorów swoim występem, jednak gdy zerwała z siebie sukienkę, cała widownia oszalała!

Les Beaux Frères to duet artystów, którzy stworzyli całkowicie nagie przedstawienie, w którym starają się ukryć prywatną rolę na różne sposoby za pomocą ręcznika. Les Beaux Frères składa się z Yohanna i Raphaela, którzy posiadają podstawowe umiejętności nabyte u żonglerów z Montrealu. Od tego czasu pracują dla Cirque du Soleil, Les 7 fingers de la main i Cirque Éloize.

Podczas francuskiego show w telewizji  „Le Plus Grand Cabaret Du Monde”, dwaj mężczyźni dali się poznać widowni dzięki niesamowitemu spektaklowi, który nazywają „Taniec Ręcznika”. Każdy z mężczyzn miał jeden ręcznik. Gdy zaczęli wykonywać zwariowane ruchy i udało im się utrzymać części intymne w tajemnicy ludzie zwariowali na ich punkcie.

Podaruj swoim bliskim uśmiech i podziel się z nimi tym przezabawnym występem!

Źródło i zdjęcie: youtube.com