Nadzy mężczyźni wkroczyli na scenę trzymając ręczniki. Gdy się odwrócili jury nie mogło przestać się śmiać!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Obejrzyjcie szalony występ dwóch artystów z Francji, którzy występując w programie eelwizyjnym zaprezentowali swoje umiejętności całkowicie nago, rozbawiając do łez widownię, jury i publiczność przed telewizorami. 

Każda stacja wymyśla programy typu talent-show, aby przyciągnąć jak największą widownię przed ekrany telewizorów. Dzięki temu świat zobaczył masę naprawdę uzdolnionych osób, począwszy od tancerzy, śpiewaków operowych, kończąc na hipnotyzujących magikach.

- Advertisement -

Często zdarzają się osoby bardzo szalone, które mają talent rozśmieszania innych ludzi. Francuski duet komików znany jako Les Beaux Frères przedstawił taniec, którego jeszcze świat nie widział. I to całkowicie nago.

ZOBACZ TAKŻE: Nie zachwyciła jurorów swoim występem, jednak gdy zerwała z siebie sukienkę, cała widownia oszalała!

Les Beaux Frères to duet artystów, którzy stworzyli całkowicie nagie przedstawienie, w którym starają się ukryć prywatną rolę na różne sposoby za pomocą ręcznika. Les Beaux Frères składa się z Yohanna i Raphaela, którzy posiadają podstawowe umiejętności nabyte u żonglerów z Montrealu. Od tego czasu pracują dla Cirque du Soleil, Les 7 fingers de la main i Cirque Éloize.

Podczas francuskiego show w telewizji  „Le Plus Grand Cabaret Du Monde”, dwaj mężczyźni dali się poznać widowni dzięki niesamowitemu spektaklowi, który nazywają „Taniec Ręcznika”. Każdy z mężczyzn miał jeden ręcznik. Gdy zaczęli wykonywać zwariowane ruchy i udało im się utrzymać części intymne w tajemnicy ludzie zwariowali na ich punkcie.

Podaruj swoim bliskim uśmiech i podziel się z nimi tym przezabawnym występem!

Źródło i zdjęcie: youtube.com