Strona główna Fakty Muzyka Wolności już 27 grudnia w Poznaniu (TRANSMISJA)

Muzyka Wolności już 27 grudnia w Poznaniu (TRANSMISJA)

0
Muzyka Wolności już 27 grudnia w Poznaniu (TRANSMISJA)

100-lecie wybuchu Powstania Wielkopolskiego obchodzone jest z należytym rozmachem. Wydarzenie „MUZYKA WOLNOŚĆI Poznań 2018” to wyjątkowe widowisko realizowane w 100-lecie wybuchu Powstania Wielkopolskiego –  27. grudnia 2018 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Poszukiwany artysta z Poznania! 

Koncert składający się z trzech części „Wiara, Nadzieja, Wolność” ma za zadanie nie tylko uczcić wybuch wygranego Powstania Wielkopolskiego, ale też zaznaczyć, że wartości które przyświecały powstańcom są uniwersale i nieśmiertelne. W każdej z tych części oprócz występów artystycznych pokażemy rys historyczny Powstania Wielkopolskiego oraz najważniejsze wydarzenia i postacie dla wielkopolan. Nowoczesny przekaz artystyczny, tworzony będzie przez najpopularniejszych artystów w Polsce, ponad 60-cio osobową orkiestrę symfoniczną, ekskluzywne materiały filmowe oraz specjalnie na tą okazję zaprojektowaną scenę.

100 hydrantów w swetrach! Zobacz zdjęcia z akcji Aquanetu! 

Na poznańskiej scenie wystąpią: Perfect, Kayah, Edyta Górniak, Lady Pank , Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Margaret, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Michał Szpak, Varius Manx  & Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni, Lombard, Cleo, Stanisław Soyka, Sebastian Riedel, Kasia Wilk & Mezo, Sztywny Pal Azji, Ola Gintrowska oraz orkiestra symfoniczna pod kierownictwem muzycznym: Adama Sztaby, Daniela Nosewicza i Nikoli Kołodziejczyka.

Podczas koncertu widzowie zostaną zabrani w niezwykłą podróż aby pokazać, że „wolność liczy się w każdym wieku”. Na tę okazję został zrealizowany materiał filmowy – wraz z Artystami występującymi w koncercie przeniesiemy się do roku 1918 –  pokażemy co działo się sto lat temu w Hotelu Bazar i jakie nastroje panowały wśród mieszkańców Poznania.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Bilety można odebrać na TEJ stronie internetowej.

Koncert na żywo będzie transmitować telewizja TVN o godz. 20.00

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! 🙂