Muzyczny Świat Louisa Armstronga

0
597

Halo, Warszawo! Chcecie „liznąć” kultury i dołożyć swoją małą, ale bardzo pomocną cegiełkę? Zapraszamy na koncert charytatywny „Muzyczny Świat Louisa Armstronga”!

fot: wydarzenie

W niedzielę, 24 czerwca w Warszawie, a konkretnie w klubie Stodoła przy ulicy Batorego 10, na scenie Open Stage, odbędzie się koncert charytatywny „Muzyczny Świat Louisa Armstronga” w wykonaniu zespołu jazzu tradycyjnego The Warsaw Dixielanders!

O godzinie 18:00 wszystkie drzwi zostaną dla Was otwarte 🙂 Z kolei o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert niesamowitego zespołu The Warsaw Dixielanders.

Koszt biletu to tylko 30 zł, a cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Pani Agnieszki Piecińskiej, która bardzo potrzebuje naszej pomocy.  Pani Agnieszka obecnie przebywa w Zakładzie Leczenia Respiratorem. Więcej na ten temat na facebooku: Ratujmy Agnieszkę.

Czy jest ktoś, kto nie zna prekursora jazzu, Louisa Armstronga? Chyba nie ma takiej osoby… 😉 Koncert dedykowany jest wszystkim tym, którzy z przyjemnością chcą posłuchać wspaniałej twórczości Armstronga na żywo. Wydarzenie to przybliży jego znane utwory oraz muzykę rozrywkową w wersji jazzowej. Wspaniale!

Muzycy nie pobierają żadnego wynagrodzenia za występ; cały dochód z wydarzenia przeznaczony jest na pomoc Pani Agnieszce, a więc przybywajcie licznie i bawcie się, tym samym pomagając – trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym. 😉

A na scenie wystąpią:

  • Michał Pijewski (klarnet, fortepian, wokal, prowadzenie)
  • Jerzy Kuszakiewicz (trąbka, wokal)
  • Mariusz Wnuk (puzon)
  • Marek Słomiński (banjo)
  • Robert Kuduk (kontrabas)
  • Jerzy Więckowski (perkusja)

Bilety (30 zł) można kupić w kasie Klubu Stodoła w Warszawie na ulicy Batorego 10 lub przez internet: www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Godziny zostały podane orientacyjnie i mogą ulec niewielkiej zmianie – prosimy o zrozumienie.

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką opiekuna. Z kolei te osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie mają jeszcze 18 lat, muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie podpisane przez prawnego opiekuna. Oświadczenie można pobrać na stronie:
http://pliki.stodola.pl/OswiadczenieOpiekunaKlubStodola.pdf

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl.

Wydarzenie na facebooku: link

Pomóżcie Pani Agnieszce i delektujcie się muzyką wspaniałych The Warsaw Dixielanders!

Poprzedni artykułWrocławska Literatura na ekranie
Następny artykułJedyny taki pokaz w Polsce!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.