Mural z Korą będzie reagował na pory roku!

0
1387

fot: źródło

W Warszawie powstał mural w hołdzie dla Kory Jackowskiej, wokalistki Maanam. Nie jest to jednak zwyczajny mural, bowiem ten wyjątkowy, będzie podlegał naturalnemu zegarowi i zmieniał wygląd zależnie od pory roku!

Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 roku, co było ciosem i zaskoczeniem dla wszystkich fanów wokalistki. Raptem kilka dni po śmierci Kory, na zewnątrz jej domu, zawisł neon, na którym napisano: „Miłość to wieczna tęsknota”, jednak – jak widać – nie jest to jedyne miejsce, w którym oddaje się hołd wokalistce. Najnowsze miejsce poświęcone Korze Jackowskiej, powstało na ścianie budynku przy Nowym Świecie 18/20. To wyjątkowe, upamiętniające artystkę miejsce, opatrzone jest jej zdjęciem, które…będzie zmieniało swój wygląd, podążając za naturalnym zegarem świata!

fot: źródło

Przeczytaj: „Młodzież Kontra” znika z anteny TVP Info!

Drzewa, które – mogłoby się wydawać – „przysłaniają” Korę, to zabieg celowy. Projekt jest innowacyjny i nietypowy – można wręcz rzecz, że jeden z niewielu na całym świecie. Za projekt grafiki odpowiedzialny jest Bruno Althamer, a wykonały go artystki z agencji muralowej o nazwie Redsheels. Ponadto, dyrektor agencji, Anna Eichler, wypowiada się na temat muralu w następujący sposób: „Część gałęzi została namalowana, ale większość stanowią konary rosnącego w pobliżu kasztanowca. Chodzi o to by zimą, wizerunek piosenkarki zdobiła korona z gałęzi, wiosną z kwiatów, a latem i jesienią z różnobarwnych liści.”

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Co sądzicie o muralu poświęconemu Korze? Moim zdaniem, jest to piękny i wyjątkowy projekt, który pozwoli upamiętnić artystkę na lata.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykuł„Młodzież Kontra” znika z anteny!
Następny artykułPolski fotograf zachwyca zdjęciami kosmosu!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.