Mural z Korą będzie reagował na pory roku!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

W Warszawie powstał mural w hołdzie dla Kory Jackowskiej, wokalistki Maanam. Nie jest to jednak zwyczajny mural, bowiem ten wyjątkowy, będzie podlegał naturalnemu zegarowi i zmieniał wygląd zależnie od pory roku!

Kora Jackowska zmarła 28 lipca 2018 roku, co było ciosem i zaskoczeniem dla wszystkich fanów wokalistki. Raptem kilka dni po śmierci Kory, na zewnątrz jej domu, zawisł neon, na którym napisano: „Miłość to wieczna tęsknota”, jednak – jak widać – nie jest to jedyne miejsce, w którym oddaje się hołd wokalistce. Najnowsze miejsce poświęcone Korze Jackowskiej, powstało na ścianie budynku przy Nowym Świecie 18/20. To wyjątkowe, upamiętniające artystkę miejsce, opatrzone jest jej zdjęciem, które…będzie zmieniało swój wygląd, podążając za naturalnym zegarem świata!

- Advertisement -

fot: źródło

Przeczytaj: „Młodzież Kontra” znika z anteny TVP Info!

Drzewa, które – mogłoby się wydawać – „przysłaniają” Korę, to zabieg celowy. Projekt jest innowacyjny i nietypowy – można wręcz rzecz, że jeden z niewielu na całym świecie. Za projekt grafiki odpowiedzialny jest Bruno Althamer, a wykonały go artystki z agencji muralowej o nazwie Redsheels. Ponadto, dyrektor agencji, Anna Eichler, wypowiada się na temat muralu w następujący sposób: „Część gałęzi została namalowana, ale większość stanowią konary rosnącego w pobliżu kasztanowca. Chodzi o to by zimą, wizerunek piosenkarki zdobiła korona z gałęzi, wiosną z kwiatów, a latem i jesienią z różnobarwnych liści.”

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Co sądzicie o muralu poświęconemu Korze? Moim zdaniem, jest to piękny i wyjątkowy projekt, który pozwoli upamiętnić artystkę na lata.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.