„Młodzież Kontra” znika z anteny!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Cały internet huczy o kultowym programie „Młodzież Kontra”, który – jak się okazuje – znika z anteny TVP Info. Mimo dużej popularności i wysokiej oglądalności, podjęto decyzję o usunięciu programu z anteny.

Program „Młodzież Kontra” umożliwiał ludziom – w szczególności tym młodym – dojście do głosu. KAŻDY uczestnik mógł wypowiedzieć się bez konieczności cenzury bądź zważania na słowa. Oczywiście, wszelkie wypowiedzi oraz dyskusje prowadzone były z kulturą i na poziomie. Niezależnie od prezentowanych poglądów, młodzi ludzie z chęcią uczestniczyli w przedsięwzięciu i udzielali się na antenie TVP. Ponadto, sporo osób, które kilka lat temu wzięło udział w owym programie, dziś są rozpoznawalnymi twarzami w świecie polityki – tak, jak np. Konrad Berkowicz. Wypowiedzi z „Młodzież Kontra” można również znaleźć na YouTube.

- Advertisement -

 

fot: źródło

Przeczytaj: Płacenie za bilet plastikową butelką? Teraz to możliwe!

Z przykrością i smutkiem informujemy, że „Młodzież Kontra” znika z anteny na dobre. O zdjęciu programu z anteny, na swoim Facebookowym profilu, poinformował Artur Dziambor: „Bardzo smutna wiadomość sprzed godziny –Młodzież Kontra schodzi z anteny TVP Info. Bardzo dobrze wspominam wizytę w 2015 roku. Mój występ w jest na YT ? Link: https://youtu.be/Mk24oO4TY4Y Łezka się toczy jak widzę tyle niesiwych włosów… To był ciekawy moment, byłem wtedy reprezentantem KNP u Kukiza. MK oglądałem jeszcze jako studenciak. Może jakaś stacja spoza partii władzy przygarnie? Wyjątkowy program. Władza musi bardzo się bać. W roku wyborczym partyjna telewizja ma najwyraźniej być partyjna bez wyjątków. Pozdrawiam całą ekipę!

Źródło: Facebook

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Oglądaliście „Młodzież Kontra”? Co sądzicie o zdjęciu programu z anteny? Osobiście uważam, że uniemożliwia to wypowiadanie się młodym ludziom, którzy zaangażowani są w politykę i życie społeczne. Mam szczerą nadzieję, że program wróci na antenę!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.