Mrożona pizza z czekoladą dostępna już w Polsce. Kupicie ją w popularnym dyskoncie!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Ten kontrowersyjny produkt właśnie pojawił się w ofercie popularnego dyskontu. Czy będzie miała powodzenie w Polsce? To się niedługo okaże. Czekoladowa pizza w innych krajach zrobiła furorę!

Mamy coś dla fanów pizzy i słodkich smaków. Niemiecki producent Dr. Oetker wprowadził właśnie na polski rynek swój oryginalny produkt. To mrożona pizza Guseppe z mleczną i białą czekoladą.

- Advertisement -

Ta pizza idealnie nadaje się zarówno na obiad, jak i na deser. Wystarczy wstawić ją na 10-15 minut do nagrzanego piekarnika. Producenci sugerują, żeby spożywać ją w towarzystwie lodów lub owoców. Choć nawet bez żadnych dodatków, pochłonięcie takiej pizzy to nie lada wyczyn. Mrożona pizza z czekoladą ma bowiem 960 kalorii oraz mnóstwo cukru!

Spód ma czekoladowy smak, a w skład jej wierzchniej warstwy wchodzą: starta mleczna czekolada oraz kawałki zwykłej i białej czekolady. To wszystko uzupełnia czekoladowy sos.

Mrożoną pizzę można zakupić w sklepach sieci Lidl. Kosztuje  7,49zł i będzie dostępna w każdym Lidlu w całym kraju w okresie 12-18 lutego.

Zamiast sosu pomidorowego z dodatkami, słodka pizza zawiera połączenie ciemnej i białej czekolady. W zeszłym roku pizzę z czekoladą można było zakupić w serii Ristorante, także od Dr. Oetkera.

Skusicie się? 

Źródło: naszemiasto.pl/elle.pl/cosmopolitan.pl/punkt.media

Zdjęcie: www.lidl.pl