Miss Warszawy – znamy najpiękniejszą mieszkankę miasta

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

W poniedziałek 26 lutego w Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta finałowa gala wyborów Miss Warszawy.O tytuł najpiękniejszej warszawianki rywalizowało 18 finalistek. Podczas gali została wybrana Miss Warszawy, a także I, II, III i IV Wicemiss. Dziewczyny mieliśmy okazję zobaczyć już wcześniej, ponieważ pokazywały się na wielu galach charytatywnych oraz eventach.

Jak wyglądała Gala Finałowa ?

- Advertisement -

Finalistki miały okazję przejść się po wybiegu w sukniach ślubnych projektu Patrycji Kujawy oraz wieczorowych kreacjach z kolekcji Doroty Goldpoint. Zobaczyliśmy je również w niesamowitych kostiumach kąpielowych. Całość choreografii prezentowała się świetnie- zadbał o nią znany z Tańca z gwiazdami Tomasz Barański. Galę poprowadził Krzysztof Ibisz, a na zakończenie zaśpiewała Sarsa.

Poznajmy laureatki:

Tytuł Miss Warszawy zdobyła Paloma Żuchowska. I wicemiss Warszawy została Marta Kaczmarczyk, II wicemiss Anastazja Sobol, III wicemiss Karolina Soczewska, zaś IV wicemiss Julia Gajda. Laureatki będą reprezentować region w kolejnych etapach narodowego konkursu piękności Miss Polski 2018.
Kim jest Paloma Żuchowska?

Paloma Żochowska ma 23 lata i 174 cm wzrostu. Studiuje psychologię, jest modelką i prezenterką telewizji internetowej. Trenowała grę w tenisa, uwielbia podróże po świecie, brała udział w programie Top Model, a także była finalistką Miss World Poland 2015.

Jak uważacie, zasłużyła na tytuł najpiękniejszej warszawianki?

Zobacz też- Polskie marki, które warto znać.

Miejska moda – poznaj polskie marki