Aplikacje, które ułatwiają życie w mieście

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Gdzie warto wybrać się na imprezę? Zjeść obiad z 50% zniżką? Jak komunikacją miejską dojechać do znajomych, albo zamówić błyskawicznie szybkie taxi? Jak sprawdzić, czy powietrze w Warszawie pozwala na spacery? Przedstawiamy aplikacje, które ułatwiają życie w miejskiej dżungli.

SMOG

- Advertisement -

Aplikację przygotował Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Dzięki niej sprawdzisz, czy powietrze w twoim mieście jest zdrowe. Proste menu oraz oznaczanie kolorami (im ciemniejszy zielony, tym lepsza jakość powietrza; im ciemniejszy czerwony, tym zagrożenie większe). Bardzo na czasie!

JAK DOJADĘ

Ta popularna aplikacja ułatwi wam poruszanie się po mieście. Znajdziecie tu wyszukiwarkę połączeń, aplikacja pozwala na wygodne mobilne kupowanie biletów, zawiera mapę przystanków.

UBER / MYTAXI

Jeśli wolisz taksówki, bardziej niż komunikację, koniecznie zaopatrz się w jedną z tych aplikacji. Taksówka podjedzie w kilka minut, dokładnie pod Twoją lokalizację. Niezwykle wygodna opcja.

SKY CASH

Jednym kliknięciem kupisz ebilet w komunikacji miejskiej (i nie tylko) lub zapłacisz za parkowanie samochodu. Oszczędzasz czas i papier.

EVERYTAP

Chcesz zjeść obiad w nowej restauracji i zapłacić za niego -50%? Everytap daje Ci taką możliwość. Całe menu w promocyjnej  cenie, jeden stolik dziennie. Smacznego!

PYSZNE.PL

Dzięki darmowej aplikacji Pyszne.pl możesz zamówić w 2 minuty ulubioną pizzę, kebab, sushi i inne dania z dowozem! Wystarczy, że podasz adres dostawy, wybierzesz restaurację w Twojej okolicy.

Więcej o miejskim stylu życia? Zobacz !

Pracujesz przed komputerem? Zadbaj o wzrok.