Aplikacje, które ułatwiają życie w mieście

0
562

Gdzie warto wybrać się na imprezę? Zjeść obiad z 50% zniżką? Jak komunikacją miejską dojechać do znajomych, albo zamówić błyskawicznie szybkie taxi? Jak sprawdzić, czy powietrze w Warszawie pozwala na spacery? Przedstawiamy aplikacje, które ułatwiają życie w miejskiej dżungli.

SMOG

Aplikację przygotował Główny Inspektorat Ochrony Środowiska. Dzięki niej sprawdzisz, czy powietrze w twoim mieście jest zdrowe. Proste menu oraz oznaczanie kolorami (im ciemniejszy zielony, tym lepsza jakość powietrza; im ciemniejszy czerwony, tym zagrożenie większe). Bardzo na czasie!

JAK DOJADĘ

Ta popularna aplikacja ułatwi wam poruszanie się po mieście. Znajdziecie tu wyszukiwarkę połączeń, aplikacja pozwala na wygodne mobilne kupowanie biletów, zawiera mapę przystanków.

UBER / MYTAXI

Jeśli wolisz taksówki, bardziej niż komunikację, koniecznie zaopatrz się w jedną z tych aplikacji. Taksówka podjedzie w kilka minut, dokładnie pod Twoją lokalizację. Niezwykle wygodna opcja.

SKY CASH

Jednym kliknięciem kupisz ebilet w komunikacji miejskiej (i nie tylko) lub zapłacisz za parkowanie samochodu. Oszczędzasz czas i papier.

EVERYTAP

Chcesz zjeść obiad w nowej restauracji i zapłacić za niego -50%? Everytap daje Ci taką możliwość. Całe menu w promocyjnej  cenie, jeden stolik dziennie. Smacznego!

PYSZNE.PL

Dzięki darmowej aplikacji Pyszne.pl możesz zamówić w 2 minuty ulubioną pizzę, kebab, sushi i inne dania z dowozem! Wystarczy, że podasz adres dostawy, wybierzesz restaurację w Twojej okolicy.

Więcej o miejskim stylu życia? Zobacz !

Pracujesz przed komputerem? Zadbaj o wzrok.