Strona główna Gwiazdy Miley Cyrus w Polsce – nieoczekiwana zmiana na OWF

Miley Cyrus w Polsce – nieoczekiwana zmiana na OWF

0
Miley Cyrus w Polsce – nieoczekiwana zmiana na OWF
Billboard

Największe polskie festiwale wciąż ogłaszają artystów, którzy wystąpią na ich scenach. Budują napięcie, co jakiś czas wyjawiają kolejne nazwiska. Orange Warsaw Festival już w styczniu ogłosił, że tegorocznymi headlinerami będzie Solange, Marshmello, Troye Sivian i Cardi B. Jednak w składzie głównych gwiazd nastąpiła nieoczekiwana zmiana.

Od czasu pierwszego ogłoszenia artystów minęło parę miesięcy. Grono fanów kupiło przedsprzedażowe bilety i zaczęło odliczać czas do początku festiwalu. Znaczna część zdecydowała się na udział w wydarzeniu ze względu na występ Cardi B.

Sporym rozczarowaniem musiałoby być niedawne ogłoszenie Orange Warsaw Festival. Cardi B odwołała swoje pierwsze koncerty na europejskiej trasie – łącznie z występem na w Warszawie. W zastępstwie za osiągającą szczyty popularności raperkę wystąpi Miley Cyrus.

Więcej o wydarzeniu: Orange Warsaw Festival / Warszawa

Emocje, jakie wywołała ta nieoczekiwana zmiana, bardzo trudno jednoocznie sklasyfikować. Część osób chciała odsprzedać bilety, gdy tylko dowiedziała się o braku Cardi B. Rozgoryczenie nie trwało jednak długo – wielu natychmiast wybaczyło organizatorom festiwalu. Szybko okazało się, że koncert Miley Cyrus wzbudził większe zainteresowanie niż jakiegokolwiek innego wcześniej ogłoszonego artysty.

Informacja o występie Cyrus zebrała ponad 22 tysiące polubień – dla porównania, na wieść o występie Solange zareagowało 2 tysiące osób.

Obecność Miley Cyrus, która występuje jedynie w zastępstwie, zaczęła stanowić najważniejszą atrakcję całego festiwalu. Dodatkowe emocje wzbudzają wpisy artystki, jakie kilka tygodni temu wrzucała na swoje konto na Instagramie. Miley Cyrus wyglądała zupełnie jak Hannah Montana – a co więcej – śpiewała w samochodzie jej największe hity. Tysiące polskich fanów ma nadzieję, że podczas koncertu w Warszawie Miley zaskoczony i zaśpiewa także przeboje Hanny. Czy w stolicy zabrzmi The best of both worlds? Przekonamy się już 1 czerwca. Będzie to pierwszy koncert artystki w Polsce.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl