Miejskie atrakcje dla dzieci zimą.

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Zimą w mieście dzieci się nudzą. Szczególnie, jeśli nie ma śniegu, odpadają zabawy i sanki. Jeśli nie chcesz, aby twoje dzieci spędzały całe dnie przed komputerem, przeczytaj nasze metody na atrakcyjne spędzanie czasu z dziećmi w mieście.

- Advertisement -

BASEN
Basen to idealne rozwiązanie na cały rok. Wyjątkowa przyjemność dla dziecka w każdym wieku, a do tego relaks dla rodziców. Jeśli chcesz mieć trochę wolnego czasu dla siebie- zapisz dziecko na lekcje pływania.

 

TRAMPOLINY
Parki trampolin to coraz bardziej popularna rozrywka w polskich miastach. Miejsce, w którym każdy może bezpiecznie szaleć do woli. Dzięki systemowi trampolin można  skakać pod sufit, zagrać w zbijaka oraz ćwiczyć akrobatykę. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Dzieciom na pewno przypadnie do gustu basen z gąbkami, ale trampoliny to także świetna zabawa dla rodziców.

 

PÓŁKOLONIE – sposób na ferie

Półkolonie to jedna z opcji na spędzenie ferii zimowych w mieście. Czym są półkolonie? To po prostu zajęcia organizowane przez domy kultury, szkoły, ośrodki sportowe, w których mogą brać udział dzieci, które zostają na ferie zimowe w miejscu swojego zamieszkania.

LODOWISKO
Lodowisko to doskonały i niedrogi sposób na czas wolny. W ferie i weekendy wiele lodowisk oferuje darmowe wejścia dla dzieci. Jeśli im się spodoba, warto pomyśleć o zajęciach typu hokej na lodzie lub łyżwiarstwo figurowe.

Mieszkasz w dużym mieście? Uważaj na smog. 

Sposoby na SMOG