Maraton „Ant-Man” w całej Polsce!

0
656

fot: źródło

Lubicie maratony filmowe? A jaki jest Wasz stosunek do (genialnego) Marvela? 😉 Jeśli lubicie tak samo, jak ja, to już na początku sierpnia twórcy serwują nam mini maraton, w którym pierwsze skrzypce gra „Ant-Man”.  Od 2 sierpnia w Cinema City Poland rozpoczyna się maraton „Ant-Mana”!

Może ktoś jest chętny na rozpoczęcie weekendu dzień wcześniej? 😉 Czwartkowy wieczór, kino, popcorn i Marvel PRZEDPREMIEROWO…czy istnieje lepsze rozpoczęcie weekendu? Moim zdaniem – nie! Jeśli podzielacie moją opinię i chcielibyście spędzić ten czas w kinie podczas maratonu „Ant-Mana” – płacicie 35 złotych za bilety i ten wieczór jest wasz!

2 sierpnia, start o 21:45.

Grane będą dwie części hitu tegorocznych wakacji:

„Ant-Man”

fot: źródłó

„Ant-Man i Osa”

fot: źródłó

Podczas seansu, przypomnimy sobie historię zawodowego oszusta, czyli Scotta Langa, którego wyposażenie poszerza się o magiczny kombinezon, który pozwala mu przeistaczać się wersję rozmiaru mrówki!

A dodatkowo…PRZEDPREMIEROWO – „Ant Man i Osa” w 3D!

„Tym razem Ant-Man boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, zostaje mu powierzona nowa misja – musi ponownie przywdziać kostium i nauczyć się walczyć u boku Osy!
CEL: odkryć sekrety z przeszłości.”

Bilety już w sprzedaży – dostaniecie je tutaj: klik.

Do zobaczenia w kinie!

Poprzedni artykułIV Podkarpackie Pokazy Lotnicze
Następny artykułDlaczego warto odwiedzić Łódź?
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.