Strona główna Fakty Kolejne edycje Targów Mieszkań i Domów!

Kolejne edycje Targów Mieszkań i Domów!

0
Kolejne edycje Targów Mieszkań i Domów!

Każdy, kto kiedykolwiek kupił nieruchomość mieszkaniową wie, jak żmudna i stresująca może być to historia. Setki godzin spędzonych w Internecie, kolejne wyprawy do biur sprzedaży deweloperów, męczące procedury kredytowe… Wszystkich, którzy chcą oszczędzić na czasie i nerwach firma Nowy Adres S.A. zaprasza na Targi Mieszkań i Domów, które 2 i 3 marca odbędą się w hali nr 3 MTP.

Zobacz też: Festiwal Świateł zagości w Poznaniu!

Poznań w ostatnich latach był areną wzmożonej aktywności deweloperów – praktycznie we wszystkich dzielnicach, nawet tych najmniej popularnych powstawały dziesiątki nowych inwestycji. Mimo to popyt wciąż przewyższa podaż, co w połączeniu z rosnącymi cenami gruntów pod zabudowę, materiałów budowlanych i wykonawstwa przekłada się na coraz wyższe ceny mieszkań – według firmy doradczej REAS w 2018 roku ceny nieruchomości mieszkaniowych w Poznaniu wzrosły o 7,1 proc.

Dobra kondycja naszej gospodarki, rekordowo małe bezrobocie i utrzymujące się niskie stopy procentowe – wszystko to sprawia, że nie spodziewamy się raczej niższego popytu na mieszkania w najbliższym czasie.

Już 2 i 3 marca we hali nr 3 MTP będzie można zapoznać się z całą ofertą wielkopolskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 140 wystawców znajdą się najwięksi poznańscy deweloperzy, tacy jak Agrobex, Ataner, Nickel Development czy UWI Inwestycje. Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Millenium Bank, Santander Bank, Expander, Open Finance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Ale impreza Nowego Adresu to nie tylko targi – to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz. Z ich indywidualnego doradztwa będzie można skorzystać również w specjalistycznej Strefie Porad podzielonej na cztery sektory (Aranżacja Wnętrz, Najem, Polski Związek Firm Deweloperskich, Zarządzanie Nieruchomościami), gdzie czekać będą przedstawiciele firm: Muro Architekci, Jeta Salony Łazienek, Extradom, Homebook, Stowarzyszenie „Mieszkanicznik”, Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Oddziału Poznańskiego PZFD i Nieruchomości Wielkopolski.

Dzieci nie muszą zostawać w domu – miło spędzą czas w specjalnej Strefie Zabaw, prowadzonej przed doświadczonych animatorów z firmy Happy Land. Rodzice będą mogli przeanalizować zebrane materiały przy kawie i ciastku w kawiarence targowej.

Rodziny mogą liczyć też na inne udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 25 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach będę kosztowały 20 zł, ale o połowę taniej można je kupić przed targami za pośrednictwem Internetu na stronie www.mieszkaniowi.pl.

Publisert av mieszkaniowi.pl Fredag 25. januar 2019

Zobacz też: Rozkład jazdy klubu TAMA. To będzie dobry sezon! 

Na stronie internetowej Targów możecie zapoznać się z pełną ofertą wydarzenia, które zawiera zarówno bezpłatne wykłady i seminaria, masę atrakcji jak i promocję specjalnie przygotowane na tą okazję. Targi odbywają się w wielu miastach w Polsce, warto też się zorientować kiedy pojawią się w Waszym mieście.

źródło: epoznań.pl

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!