Kevin znowu został sam w domu!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Państwo McCallister są wielce nieodpowiedzialni. Znowu zostawili Kevina samego w domu, a ten jak zwykle rozrabia.

Kevin sam w domu miał swoją premierę w 1990 roku. Od tego wydarzenia minęło 28 lat, a mały chłopiec, który przypadkowo został sam w domu na Boże Narodzenie, stał się fenomenem na całym świecie.

Międzynarodowa świąteczna tradycja

Film o świątecznych przygodach Kevina McCallistera stał się najbardziej kultową komedią świąteczną wszech czasów. Znalazł się nawet w Księdze rekordów Guinnessa jako najbardziej dochodowa komedia wszech czasów. Jedynym filmem aż do dzisiaj, który zdołał dorównać Kevinowi samemu w domu, był powstały w 2011 rok Kac Vegas II.

- Advertisement -

Świat tak bardzo pokochał Kevina, że w wielu krajach śledzenie jego przygód stało się świąteczną tradycją. Jedni oglądają go całą rodziną po kolacji wigilijnej. Inni odpoczywają przy nim pierwszego lub drugiego dnia świąt. Niektórzy przypominają sobie wybryki małego Kevina jeszcze przed wigilią, przygotowując świąteczne smakołyki. Są też tacy, którzy w okresie świątecznym oglądają go po kilka razy.

Postać Kevina stała się również jedną z ikon popkultury. Do dzisiaj produkowane są ubrania, kubki, gry czy plakaty wykorzystujące wizerunek Kevina.

W Polsce Kevin sam w domu stał się tak ogromnym fenomenem, że gdy w 2010 roku zabrakło amerykańskiej komedii w programie telewizyjnym, ok. 90 tysięcy osób oprotestowało tę decyzję w internecie i odtąd Kevin sam w domu jest zawsze transmitowany w telewizji 24 grudnia, a dzień później puszczana jest kontynuacja filmu pt. Kevin sam w Nowym Jorku.

Kevin znowu został sam w domu!

2018 rok okazał się niezwykle ważny dla fanów Kevina. Państwo McCallister znowu zostawili Kevina samego w domu, a z pomocą przyszedł mu Google.

Oczywiście nie chodzi tu o nową część Kevina samego w domu, ale dzięki firmie Google, fani filmu mogli ponownie zobaczyć Macaulay’a Culkina w roli Kevina. Wszystko za sprawą reklamy nowej aplikacji autorstwa Google. Google wypuszcza na rynek aplikację, która ma być wirtualnym pomocnikiem człowieka. Firma zaprezentowała możliwości produktu, wykorzystując go jako pomoc dla Kevina, kiedy ten został sam w domu.

Zobaczcie, jak Macaulay Culkin znowu wciela się w Kevina, zostaje sam w domu, odtwarza kluczowe momenty kultowej komedii i jak pomaga mu nowy produkt Google.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=xKYABI-dGEA

Jak wrażenia? Podoba się? My jesteśmy zachwyceni! Spełniło się nasze marzenie, aby Macaulay Culkin ponownie zagrał Kevina i został sam w domu. Dzięki Google!

 

 

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl

Interesujesz się sportem? Koniecznie odwiedź f7sport.pl