Strona główna Ciekawostki Kalifornijska restauracja oferuje darmową pizze. Jaki warunek trzeba spełnić?

Kalifornijska restauracja oferuje darmową pizze. Jaki warunek trzeba spełnić?

0
Kalifornijska restauracja oferuje darmową pizze. Jaki warunek trzeba spełnić?

Kalifornijska restauracja chce wrócić do czasów, kiedy ludzie przychodząc do lokalu rozmawiali ze sobą i spędzali dobrze czas bez telefonów w ręce. Chcąc zbliżyć do siebie rodziny i przyjaciół proszą o oddanie telefonów komórkowych w zamian za… darmową pizze!

Firma Curry Pizza Company oferuje zniżki do swoich zamówień dla dużych grup, ponieważ to właśnie one mają tendencje do spędzania czasu przed telefonem podczas wizyty w restautacji.

Każdy członek grupy musi zrezygnować z telefonu komórkowego i pozostawić go w magazynie na czas wizyty, aby otrzymać zniżkę. Po zakończeniu posiłku klienci mogą otrzymać bezpłatną dużą pizzę, aby zabrać je ze sobą do domu lub mogą odebrać ciasto podczas następnej wizyty. Ponad to, co tydzień lokal rozdaje darmowe posiłki osobom bezdomnym, dlatego odwiedzający mogą zdecydować się na przekazanie posiłku głodnym. 

Naszym celem jest skłonienie rodzin/przyjaciół do zaprzestania korzystania z telefonów podczas jedzenia i rozmawiania ze sobą oraz do częstrzego komunikowania się – napisała restauracja na Facebooku. Możesz otrzymać darmową dużą (na grupę) pizze podczas następnej wizyty (co najmniej 24 godziny) lub możesz przekazać darmową dużą pizzę potrzebującym. 

Varinder Malhi, który jest współwłaścicielem restauracji, powiedział Fox News, że wpadł na pomysł zniżki po tym, jak przestał używać własnego telefonu komórkowego w domu, jako sposób na bycie dobrym wzorem do naśladowania dla swoich dzieci.

Od czasu uruchomienia programu rabatowego w zeszłym miesiącu Malhi mówi, że rozdali od 40 do 50 pizz i ma nadzieję, że w przyszłości więcej osób zainteresuje się rabatem.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sagrada Familia była budowana nielegalnie. Teraz problem udało się rozwiązać.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl