Justin Bieber wystąpi w Krakowie!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Justin Bieber wystąpi 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie Kraków! Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy JUSTIN BIEBER JUSTICE WORLD TOUR, która potrwa od maja 2022 roku do marca 2023 roku.

Artysta w przeciągu tych kilku miesięcy odwiedzi pięć kontynentów, a do Polski zawita po 7-letniej przerwie. Gdzie możesz kupić bilet na koncert Biebera w Krakowie?

Justin Bieber zapowiedział nowe koncerty w ramach długo oczekiwanej trasy Justice World Tour. I tak 25 marca 2023 roku piosenkarz zawita do Polski i wystąpi w TAURON Arenie Kraków.

- Advertisement -

Dając koncerty od maja 2022 roku do marca 2023 roku, Bieber zawita na 5 kontynentów, odwiedzając ponad 20 krajów i dając ponad 90 koncertów, z dodatkowymi występami w Azji i na Bliskim Wschodzie, które zostaną wkrótce ogłoszone.

Czytaj: Lotnisko w Krakowie obsłużyło bardzo dużą liczbę podróżnych w październiku

Zakup biletów

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie rozpocznie się 18 listopada 2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w niej udział należy do 17 listopada, do godziny 15:00 zarejestrować się na portalu biletserwis.pl oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera. W dzień przedsprzedaży użytkownicy otrzymają wiadomość mailową z linkiem, umożliwiającym wcześniejszy zakup biletów. Sprzedaż generalna wystartuje 19 listopada 2021 roku o godzinie 10:00 na stronie: biletserwis.pl.

Nazwa trasy “Justice World Tour” nawiązuje bezpośrednio do najnowszego albumu Justina “Justice”, który oczywiście zawojował świat i jest hitem. Wydany w marcu 2021 roku, zadebiutował jako najczęściej odtwarzany album w 117 krajach. Płyta i zawarte na niej utwory wzniosły globalny, popowy fenomen Justina na jeszcze wyższy poziom.

Na koncerty będzie dostępna limitowana liczba wejściówek w ekskluzywnym pakiecie VIP.

W ramach trasy Justin Bieber Justice World Tour fani otrzymają szansę, aby wygrać ulepszenie swojego biletu do wejściówki VIP lub spotkanie z Justinem. Żeby to zrobić, należy zaangażować się w działanie z Propeller, aby przyczynić się do zmiany systemu sądownictwa karnego z REFORM Alliance, przeciwdziałać i zapobiegać zmianom klimatycznym z NRDC lub wesprzeć inne ważne inicjatywy.

Szansę na wygraną uczestników rosną wraz z liczbą działań, w które się zaangażują. Razem możemy naprawdę zmienić świat. Więcej informacji na stronie www.justinbiebermusic.com.

Czytaj: Na autostradzie Krakowa powstanie dodatkowy trzeci pas