Strona główna Film Impreza w latach 80′ z ulubionymi serialami!

Impreza w latach 80′ z ulubionymi serialami!

0
Impreza w latach 80′ z ulubionymi serialami!

Stranger Things to najpopularniejsza produkcja ostatnich lat. Serial osadzony w latach 80′ ocieka klimatem, czarującymi postaciami, wciągającą historią i przecudowną muzyką. Dwa sezony wystarczyły by rozkochać w sobie miliony widzów. Teraz w oczekiwaniu na sezon trzeci jeden z poznańskich lokali umożliwi nam przeniesienie się do świata po drugiej stronie.

video: Motion Pirate

Publisert av Liquidacje Torsdag 11. oktober 2018

Dołącz do Nas również na f7Kraków! 

Już 8 lutego w poznańskim kultowym klubie u Bazyla odbędzie się wieczór dla fanów serialowych rewelacji. Organizatorzy przygotowują wspaniałe dekoracje, a bilety sukcesywnie się wyprzedają. Za wizualizacje odpowiadać będzie rewelacyjny kolektyw Liquidacje, który przy pomocy kolorowych cieczy i paru projektorów potrafi wyczarować prawdziwe niesamowitości jakich nie doświadczycie nawet na ekranach!

Wielbiciele dobrych seriali oraz świetnej muzyki – łączcie się! To będzie noc, na której te dwa umiłowania znajdą wspólne ujście w dobrej zabawie. Stranger Things, 13 powodów orazThe End of the F***ing World – wszystkie te seriale łączy przede wszystkim świetna muzyka i to właśnie soundtracki z tych serialowych produkcji będziecie mogli usłyszeć podczas lutowej nocy!

Polski fotograf zachwyca zdjęciami kosmosu. Niesamowite widoki! 

Nie zabraknie więc punkowych klasyków z lat ’80 The Clash, Duran Duran, Joy Division, The Cure, The Police czy Scorpions. Ponadto, pojawią się również nowsze przeboje: M83, Florence and The Machine, Graham Coxon, Fink, Birdy, Imagine Dragons.

W internecie mogliśmy już zobaczyć pierwszy zwiastun 3. sezonu „Stranger Things”. Po raz pierwszy został opublikowany w poniedziałek, 16 lipca na oficjalnym kanale Netflix na Youtube. Wideo o tytule „Coming Soon: The Starcourt Mall! | Hawkins, Indiana”, czyli zapowiedź „Stranger Things 3” możecie zobaczyć poniżej, natomiast cały trzeci sezon pojawi się na Netflix już 4 lipca 2019 roku!

8 lutego
Klub u Bazyla
godzina: 20:00

Wydarzenie na FB
10 zł I pula (50 biletów) – wyprzedana
15 zł II pula
20 zł w dniu imprezy

Bilety dostępne tutaj online.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! ?