Gromee i dający nadzieję utwór „Cracow In The Crown”

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Ciężka sytuacja epidemiczna daje się we znaki już każdemu. Wiele osób jest zmęczonych tą całą sytuacją, czujemy niepewność, niepokój i smutek. Gromee swoją nową piosenką chce dać nam wszystkim trochę nadziei. 

Gromee stworzył emocjonalną piosenkę „Cracow In The Crown”, gdzie Crown to nadzieja. Producent muzyczny chce przez piękne i przejmujące obrazki z Krakowa i piękną muzykę przekazać nam trochę nadziei i optymizmu, że jeszcze będzie dobrze. 

Gromee przypomina nam, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. W przypadku pandemii tak też się stanie. W końcu cała ta ciężka i trudna sytuacja musi się zakończyć. Po ponad roku ciężkiej walki, w której lekarze robią tyle, ile są w stanie, by ratować ludzkie życie, wyrzeczeń od zabawy, wyjść, przyjemności, czy też zdalnej nauki – w końcu będzie dobrze i życie wróci do normalności. 

- Advertisement -

Zostaną otwarte restauracje, kluby, kina, teatry, dzieci wrócą do szkół, powrócą korki na największych ulicach polskich miast. Jeden z najzdolniejszych polskich producentów daje wszystkim Polakom nadzieję na lepsze jutro dzięki utworowi „Cracow In The Crown”, czyli „Kraków w Koronie”. 

To sentymentalna piosenka, która porusza wielu internautów. Wiele osób dzięki temu utworowi zdało sobie sprawę, że sytuacja jest naprawdę ciężka i trzeba być cierpliwym i silnym, aby to wszystko przetrwać. Ale Gromee zapewnia nas, że wszystko wróci do normy. 

Czytaj: W Krakowie za bilety komunikacji miejskiej zapłacisz Blikiem

Producent muzyczny wcześniej złożył hołd wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim służbom medycznym, walczącym w tym trudnym czasie i dbającym o nasze zdrowie. Wydał utwór Hope, z którego zyski przekazał na pomoc służbie zdrowia.

Gromee o swoim utworze Cracow In The Crown napisał:

– Utwór powstał z myślą o moim mieście. Mieście, w którym mieszkam, w którym żyje i w którym pierwsze kroki stawiają nasze dzieci. Ostatni rok, to jednak ogromne emocje, jakie pewnie w wielu z nas wytworzyły się po raz pierwszy, tak jak po raz pierwszy widziałem Kraków bez turystów… Moje emocje zawarłem w muzyce i w obrazku. 

Elektroniczna produkcja powstała we współpracy z Marcinem Nierubcem i Mateuszem Pliniewiczem. Przejmujące, a zarazem piękne zdjęcia Krakowa, uchwycił Artur Żyrkowski. Posłuchajcie i zobaczcie piękny utwór „Cracow In The Crown”. 

Artysta zapowiedział na swoim instagramowym profilu, że piosenka Cracow In The Crown została wydana, by wyrazić emocje, jakie towarzyszą mu podczas spacerów w Krakowie. Zapowiedział także, że niebawem pojawi się regularny singiel, w którym gościnnie pojawi się wokalistka.

Jak Wam się podoba?

Czytaj: Kraków trzecim najczystszym miastem w Polsce