Genialne wykonanie utworu „Nieznajomy” w wersji folk. Piosenka podbija sieć!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Zespół Tulia zaśpiewał cover piosenki „Nieznajomy” Dawida Podsiadło. Dziewczyny nagrały folkową aranżację, która bije rekordy popularności w sieci, a internauci nie kryją zachwytu. – Ciarki na całym ciele, łzy w oczach – piszą podekscytowani internauci. Sam Artysta jest zachwycony ludowym wykonaniem i teledyskiem!

Muzyka folkowa większości Polaków nie kojarzy się z czymś, co może poruszyć tłumy. Raczej kojarzy się z zapachem starości. Zazwyczaj ludzie nie są w stanie wytrzymać już pierwszych taktów i przełączają radio na inną stację. Tymczasem dziewczyny z zespołu Tulia sprawiły, że muzykę folkową pokochały miliony!

- Advertisement -

Popularna piosenka Dawida Podsiadło „Nieznajomy” została nagrana w wersji na ludowo przez folkowy zespół Tulia, w którego skład wchodzą cztery piękne i zdolne kobiety: Patrycja Nowicka, Dominika Siepko, Joanna Sinkiewicz i Tulia Biczak.

– Jesteśmy dumne i nieco stremowane. Prosimy poświęćcie nam 4 i pół minuty waszego cennego czasu. Poczujcie to co my kiedy nagrywałyśmy ten utwór. Poczujcie magię, wzruszenie, piękno z odrobiną melancholii – czytamy na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku.

Także Dawid Podsiadło skomentował ludowy cover utworu „Nieznajomy”.

– „Wszyscy mi wysyłają, wiadomości, linki, insta, Facebooki, YouTube, artykuły o tym piszą, no to też muszę w tej sprawie zabrać głos. Pięknie hipnotyzujący ten cover. Ogromny szacunek za video. Widać, że poświęcono temu mnóstwo pracy i pasji i to ogromnie doceniam. Efekt jest wspaniały, bardzo poruszające i po prostu piękne. Przyjemnie posłuchać takiego Nieznajomego” – napisał Podsiadło na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Śpiewem dziewczyn zachwycili się także internauci. „Piękne głosy. Cudowne wykonanie”, „Przepiękne. Ciarki gwarantowane co chwilę. Piękne polskie Panie, cudowny teledysk z tym kontrastem śnieg, kolorowe suknie i te głosy”, „Coś pięknego! No i to jest nowoczesna, słowiańska kultura, to powinno się promować na większą skalę, a nie roznegliżowane, młode kobiety wyginające się prowokacyjnie przed kamerą” – czytamy w komentarzach.

A Wam jak się podoba?

https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ

Źródło: gwiazdy.wp.pl/newsweek.pl/bliss.natemat.pl/rmf.fm/YouTube.com
Zdjęcia: screen / YuoTube Public Image

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Od marca zakaz handlu w niedzielę. Zobacz, kiedy nie zrobisz zakupów!