Ekstremalna atrakcja nad jeziorem maltańskim – SKOKI BUNGEE

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Chcesz poczuć się jak ptak? Wybierz się nad jezioro maltańskie. Ekstremalny skok na gumowej linie bungee będzie przygodą, której nigdy nie zapomnisz. Spełnij swoje marzenie i wygraj ze swoimi słabościami.

Jedyny w Poznaniu punkt organizujący skoki jest już otwarty. Sezon 2022 trwa od 29 kwietnia do 31 października. Można się tam udać 7 dni w tygodniu, od 12:00 do 18:30.

Stojąc 36 pięter nad taflą jeziora można mieć nogi jak z waty. Czujesz ciężar liny na kostkach, serce wali ci jak szalone, słońce świeci ci prosto w twarz, czujesz wiatr we włosach. Nie szukaj wymówek! Wpadnij i przełam swój strach. Rozłóż szeroko ręce i leć jak ptak.

- Advertisement -

Skok z 90-cio metrowego żurawia wieżowego przyprawi cię o zawrót głowy i dostarczy ci wrażeń, których nigdy nie zapomnisz! Samego uczucia związanego ze spadaniem nie da się opisać, to trzeba samemu przeżyć. Skok na bungee w Poznaniu to porządna dawka adrenaliny, pełno pozytywnej energii i endorfin.

Czytaj: Poznaniacy mogą odbierać i zwracać lektury w książkomatach

Piękny widok na panoramę Poznania

Chwilę przed samym skokiem masz okazję, żeby podziwiać piękna panoramę Poznania nad jeziorem Malta. Już samo wejście na 90-metrowy żuraw sprawia, że kręci ci się w głowie. To jednak dopiero początek, ponieważ skok dostarczy ci tak dużą dawkę emocji i wrażeń, że będziesz to przeżywać jeszcze wiele godzin po zakończeniu przygody. Słowa tego nie oddadzą – to trzeba samemu przeżyć.

Czytaj: Jak wakacje to kierunek… STARY PORT! Można wypożyczyć kajaki i motorówki