Ekstremalna atrakcja nad jeziorem maltańskim – SKOKI BUNGEE

0
263
Skok na bungee w Poznaniu. Źródło: Facebook/Bungee Poznań

Chcesz poczuć się jak ptak? Wybierz się nad jezioro maltańskie. Ekstremalny skok na gumowej linie bungee będzie przygodą, której nigdy nie zapomnisz. Spełnij swoje marzenie i wygraj ze swoimi słabościami.

Jedyny w Poznaniu punkt organizujący skoki jest już otwarty. Sezon 2022 trwa od 29 kwietnia do 31 października. Można się tam udać 7 dni w tygodniu, od 12:00 do 18:30.

Stojąc 36 pięter nad taflą jeziora można mieć nogi jak z waty. Czujesz ciężar liny na kostkach, serce wali ci jak szalone, słońce świeci ci prosto w twarz, czujesz wiatr we włosach. Nie szukaj wymówek! Wpadnij i przełam swój strach. Rozłóż szeroko ręce i leć jak ptak.

Skok z 90-cio metrowego żurawia wieżowego przyprawi cię o zawrót głowy i dostarczy ci wrażeń, których nigdy nie zapomnisz! Samego uczucia związanego ze spadaniem nie da się opisać, to trzeba samemu przeżyć. Skok na bungee w Poznaniu to porządna dawka adrenaliny, pełno pozytywnej energii i endorfin.

Czytaj: Poznaniacy mogą odbierać i zwracać lektury w książkomatach

Piękny widok na panoramę Poznania

Chwilę przed samym skokiem masz okazję, żeby podziwiać piękna panoramę Poznania nad jeziorem Malta. Już samo wejście na 90-metrowy żuraw sprawia, że kręci ci się w głowie. To jednak dopiero początek, ponieważ skok dostarczy ci tak dużą dawkę emocji i wrażeń, że będziesz to przeżywać jeszcze wiele godzin po zakończeniu przygody. Słowa tego nie oddadzą – to trzeba samemu przeżyć.

Czytaj: Jak wakacje to kierunek… STARY PORT! Można wypożyczyć kajaki i motorówki