Dzień Kobiet już niedługo

0
647

Dzień Kobiet już 8.03! Zostało niewiele czasu, żeby zaplanować coś naprawdę ciekawego.

Nieważne, czy spędzisz ten dzień z partnerem, przyjaciółką, czy grupą kobiet, które wzajemnie się inspirują. Dzień Kobiet, to wyjątkowy dzień w roku, a my przedstawiamy pomysły, jak spędzić go w niebanalny sposób.

HIMALAYA BASE CAMP
Wyobrażasz sobie noc w namiocie? Przy temperaturze ok -10 stopni? A w namiocie zawieszonym 20 metrów nad ziemią? Taką możliwość daje jedyny w Polsce wiszący biwak. Zabierz koleżanki i wybierzcie się na ekstremalny Dzień Kobiet w Bieszczady. Przecież dziewczyny potrafią!

INSPIRUJĄCE SPOTKANIE
Chcesz poznać nowe, ciekawe kobiety? Zorganizuj spotkanie, podczas którego każda z Twoich koleżanek zaprosi do towarzystwa jedną nową osobę. Zadbaj o to, żeby każda opowiedziała o sobie coś ciekawego. To doskonały sposób na poznanie nowych ludzi i nawiązanie ciekawych koneksji biznesowych.

PRYWATNE SPA

Masz ochotę po prostu odpocząć? Relaksująca kąpiel, z lampką wina i KONIECZNIE bez telefonu- to doskonały pomysł do zrealizowania w domu.  Do kąpieli dodaj relaksujące sole oraz zapachowe olejki. Ten dzień może być wyjątkowym dniem tylko dla Ciebie.


ZBADAJ SIĘ
Dzień Kobiet to idealna okazja, aby zrobić okresowe badanie piersi. Zabierz koleżanki, zmotywuje je do pozytywnego, częstego badania. Miejsca, gdzie zrobisz darmowe badania 8.03 znajdziesz tu.

Więcej pomysłów na ciekawy weekend?

Najlepsze sushi w Warszawie