Cudowna wioska w Maroku.

0
902

W ramach tej serii fotograficznej chcieliśmy odkryć lokalną architekturę, mieszkańców i kulturę, w której zanurzaliśmy się przez 120 godzin”.

Tiago Marques i Tania De Pascalis to duet fotografów, który w ramach serii „Chefchaouene” odkrywa klimatyczne wioski. Do Blue Perl, górskiego miasteczka w Maroku, trafili tylko na 120 godzin w ciągu, których starali się dowiedzieć, jak najwięcej o tym miejscu i pokazać to na zdjęciach.

Blue Perl wyróżnia się na tle innych miasteczek niebieskim kolorem ścian. „Ten kolor charakteryzuje cały krajobraz miejski”.

Spędziliśmy tam dużo czasu, aby zrozumieć, jak uchwycić istotę tego miasta. Codziennie badaliśmy ponad 80 pionowych pięter, na których spoczywa miasto, aby odkryć wszystkie kąty. Przez ostatnie dwa dni skupiliśmy się na kilku wybranych miejscach, robiąc zdjęcia od wschodu do zachodu słońca, aby uchwycić najlepsze momenty codziennego życia. To była wspaniała podróż”. PRZECZYTAJ TAKŻE: Pary Rąk wynurzających się z Canal Grande w Wenecji! Źródło: Fubiz

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7katowice.pl