Strona główna Ciekawostki Circus Inferno znowu otwiera wrota!

Circus Inferno znowu otwiera wrota!

0
Circus Inferno znowu otwiera wrota!

Czy słyszysz cyrk w oddali? Z otchłani wyłania się piekielna lokomotywa, a koła wybijają znajomy rytm. Miarowy stukot stalowego składu wtacza się na tajemne perony. Wypływa z niego barwny korowód osobliwości, który w hedonistycznym uniesieniu rozpoczyna kolejne przedziwne przedstawienie. Kamienna fasada Starego Dworca Głównego rozbłyska iluminacjami, a mury pamiętające ubiegłe stulecia spowija muzyka. Ten relikt przeszłości z 1879 roku – mimo renowacji – wciąż wzbudza dreszcze. To idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl… Kolejny raz otwierają się wrota CIRCUS INFERNO!

Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl

Pod koniec ubiegłego roku na poznańskiej scenie imprezowej ogromną popularnością cieszyła się rezurekcja kultowych już imprez „Circus Inferno” organizowanych przez poznański klub SQ. Wspaniałe wizualizacje i line up na najwyższym poziomie to standard, do którego przyzwyczaili nas organizatorzy. Imponujące pokazy wizualne oraz ciekawi artyści (m.in. Mano Le Tough, Scuba, Michael Mayer) były przepisem na sukces. Już w połowie lutego będziemy mogli po raz kolejny odwiedzić surrealistyczny cyrk w Starym Dworcu Kolejowym.

Cybernetyczny cyrk zderzy się z zabytkowym dworcem, a akustyka połączy się z mistyką przyszłości. Androidy spragnione muzyki i światła przekroczą bramę Circus Inferno, by oddać się hedonistycznej uczcie. Nic, tak jak ona, nie zbliży ich do człowieczeństwa. Nie ma tu miejsca na codzienność, jedynym ratunkiem jest wyzbycie się zachowawczych odruchów. Muzyka w oprawie scenografii, wizualizacji i futurystycznych tancerzy sprawi, że nawet istoty niemal identyczne z ludzkimi przewyższą swoich twórców.

Cyrk snów otwiera się nocą, a wstęp do niego mają wyłącznie humanoidy – futurystyczni mistrzowie ceremonii, robotyczni akrobaci i tańczący z cieniami replikanci. Zatracą się w muzycznym uniesieniu i zerwą kurtynę nocy, ukazując wyjątkową scenografię i oszałamiające wizualizacje. To wydarzenie audiowizualne na światowym poziomie rozwija się niczym baśń, której narracja wiedzie zgromadzonych w bezkres przyjemności. To historia, którą przez muzykę i obraz opowiadają najlepsi DJe, performerzy, tancerze i mistrzowie wizualizacji.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę spektakli z Andre Galluzzim, Tale Of Us, Michaelem Mayerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc czy Tiefschwarzem. Tym razem przez mrok poprowadzi wszystkich MAGDA!

Urodzona w Polsce, rezydująca kilka lat w Detroit, a obecnie w Berlinie. Odkryła piękno i inspirację w surowym miejskim krajobrazie. W 1998 roku dołączyła do kultowej wytwórni M_nus Richiego Hawtina, w której wydała kilka singli oraz debiutancki album „From a Fallen Page”. W 2006 założyła wytwórnię Items&Things razem z Troyem Piercem i Markiem Houle. Uzdolniona producentka, której kunszt dostrzeżono powierzając jej nagranie tak prestiżowych wydawnictw jak „Fabric” (nr 49) czy „Balance” (nr 27).
W 2017 – zapoczątkowała Perm – cykl eventów w Berlinie, na których sztuka i kultura klubowa wchodzą w ścisłe kolaboracje. Od jej pierwszej międzynarodowej trasy w 2003 znana była jako artystka unikatowa, która przesuwa muzyczne granice. W Poznaniu ostatni raz wystąpiła w 2010 r. w Starej Rzeźni, na pierwszym w Polsce „Minus Showcase” organizowanym przez SQ.

Rewelacyjne projekty szyldów ze strony studentów poznańskiego ASP! 

Towarzyszyć jej będzie KOSME – francuski artysta o wyjątkowej energii, który miksuje energię house’u i techno. Jego sety są pełne pasji, nieustannego groove’u i eklektycznych zapożyczeń, które transformuje w nowoczesne brzmienie. Tour po Europie rozpoczął w 2013 roku, pochodzi z undergroundowych berlińskich klubów, jednak dzięki talentowi szybko trafił na międzynarodowe festiwale.

Support zapewnią lokalni wyjadacze, miłośnicy „czarnego złota” – audiorotax i Jakub Przewoźny! Ich magiczne muzyczne sety, w oprawie wyjątkowej scenografii, wizuali .wju i diabolicznych tancerzy w strojach Maria Kompf Fashion Styling spowodują wyzwolenie od dnia codziennego, a oczyszczająca moc Circus Inferno po raz kolejny odda hołd imprezowemu spełnieniu.

16.02 (sobota)
Magda (Perm/Berlin)
Kosme (Francja)
Audiorotax b2b Jakub Przewoźny
wizualizacje: .wju
choreo: Maria Kompf Fashion Styling
start: 22:00
✭ gdzie: stary dworzec PKP / ul.Dworcowa 1 ✭

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW:
1 pula ‘early birds’ – 45 zł (WYPRZEDANA!)
2 pula – 55 zł (do wyczerpania puli)
3 pula – 65 zł (do wyczerpania puli)
Bilety dostępne online: biletomat.pl/circusinferno1602/

Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety
IDEA & ORGANIZACJA: SQ klub
UWAGA! Wstęp wyłącznie dla osób pełnoletnich!

źródło: facebook

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! ?