Ciężarna kobieta poszła na kontrolne badanie USG. Gdy lekarz zobaczył na monitorze zachowanie dziecka, musiał to nagrać!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety. Poczęcie i narodziny dziecka należą do najważniejszych i najpiękniejszych chwil w życiu kobiety. Każda z nas, prędzej czy później marzy o tym, aby zostać matką i urodzić zdrowe i piękne maleństwo. 

Dzięki badaniom USG mamy możliwość zobaczenia naszego maleństwa, zanim jeszcze przyjdzie na świat. Każdy rodzic wzrusza się patrząc na swoją pociechę na monitorze. Badanie USG nie wiąże się z żadnym ryzykiem powikłań u matki i dziecka, jednocześnie dostarczając bardzo pomocne informacje o rozwoju dziecka.

- Advertisement -

Pewne małżeństwo wybrało się na badanie USG. Para była podekscytowana, ale nie wiedziała, że ich maleństwo przygotuje dla nich taką uroczą niespodziankę!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gdy ta młoda matka robiła to zdjęcie, nie wiedziała, że to będzie jej ostatnie ujęcie z synkiem.

Jen Cardinal i jej mąż starali się o dziecko i byli ogromnie prze-szczęśliwi, gdy okazało się, że Jen zaszła w ciążę. Po kilku miesiącach wybrali się badanie USG, by sprawdzić, jak rośnie ich szczęście w brzuszku mamy. Okazało się, że wszystko przebiega prawidłowo, a dziecko zrobiło coś, co wprawiło w osłupienie nawet lekarza!

W trakcie badania stało się coś niewiarygodnego. Lekarz zauważył na monitorze bardzo rzadkie zachowanie dziecka. Maluszek w brzuchu kobiety zaczął klaskać małymi rączkami. Ginekolog był zdumiony, a szczęśliwy ojciec zdążył wszystko nagrać telefonem komórkowym.

To niesamowite, jak maluszek świetnie się bawi w brzuszku mamy.