Strona główna Imprezy Bike Parade w Poznaniu już po raz V!

Bike Parade w Poznaniu już po raz V!

0
Bike Parade w Poznaniu już po raz V!

Szykuje się rowerowy festiwal światła! Start i meta pod Posnanią! Zapraszamy wszystkich chętnych na TOTAL LIGHT BIKE PARADE!

Zobacz też: Nowy projekt kąpieliska nad Jeziorem Maltańskim. Będzie czysta woda?

Już 15 czerwca odbędzie się 5. edycja Posnania Bike Parade. ? Tym razem rowerzyści pod osłoną nocy rozświetlą miasto setkami neonów. ? Jeśli chcecie wziąć udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu, nie zwlekajcie i już dziś zarejestrujcie się na stronie http://www.posnaniabikeparade.pl. Dzięki Posnanii wszyscy będziecie widoczni – wyposażeni w odblaskowe koszulki i świecące gadżety przejedziecie trasę blisko 9 km ulicami Poznania. Dla 1000 pierwszych rowerzystów organizatorzy przygotowali pakiet startowy, w którym znajdą się neonowe dodatki i ubrania ? Dajcie się zauważyć!

Zanim rowerzyści wyruszą podbijać ulice Poznania, o godzinie 17:00 odbędzie się rodzinny piknik, w trakcie którego będzie można przygotować swoje jednoślady do wspólnego przejazdu!
Czeka na Was:
✔ malowanie kasków i twarzy,
✔ przystrajanie rowerów,
✔ wspólna rozgrzewka,
✔ food trucki serwujące nie lada pyszności!

W Posnania Bike Parade nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Mogą wziąć w niej udział wszystkie osoby pełnoletnie; osoby poniżej 16 roku tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych na ich wyłączną odpowiedzialność oraz osoby pomiędzy 16 a 18 rokiem życia wyłącznie za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Aby wziąć udział w Posnania Bike Parade wystarczy chęć, podstawowa umiejętność jazdy na rowerze oraz doskonały humor. Absolutnie nie trzeba być profesjonalnym kolarzem.

W tym roku Start odbędzie się z Alei Komedy, przed Posnanią. Trasa wynosi ok. 8,5 km i będzie wiodła ulicami: Jana Pawła II, Estkowskiego, Małe Garbary, Armii Poznań, Aleje Niepodległości, Królowej Jadwigi, następnie przejazd w rejon strefy startu – pod Posnanię i zakończenie przejazdu.

Zobacz też: Kolejny gigant sklepowy zachęca konsumentów do ekologicznych wyborów!

Świętując nadchodzące lato i coraz przyjaźniejsze dla pieszych i rowerzystów miasto przejazd odbędzie się w miłej, rodzinnej atmosferze. Organizatorzy szykują jeszcze koncert niespodziankę, który odbędzie się po wyścigu. Zapiszcie się na wydarzenie na facebooku, aby być na bieżąco. Gorąco zachęcam do udziału, rowery górą!

źródło: posnaniabikeparade

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7krakow.pl