Antynowotworowy sok, który wyleczył już ponad 42 000 osób. Kuracja trwa 6 tygodni!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Rudolf Breuss, naturopata z Austrii przez całe życie pracował nad tym, aby znaleźć naturalny lek na raka. I udało mu się! Stworzył napój, który skutecznie rozprawia się z nowotworem. Mężczyzna wierzył, że mógłby wyleczyć miliony chorych, gdyby tylko uzyskał zielone światło i przede wszystkim wsparcie środowiska lekarskiego. 

Rudolf Breuss (1899-1990) to wybitny austriacki naturopata i zielarz, który nie miał wykształcenia medycznego. Mimo to nie przeszkadzało mu to w poszukiwaniu lekarstwa na raka. Samodzielnie poznawał wiedzę o znaczeniu ziół, warzyw i owoców dla zdrowia.

- Advertisement -

Przez wnikliwe samodzielne studia Breuss opracował 42-dniowy post, który ma być kuracją zarówno na zapobieganie, jak i leczenie takich chorób jak nowotwory, białaczka i wiele innych wyniszczających schorzeń mających metaboliczne uwarunkowania, np. artretyzm, choroby stawów biodrowych, zapalenie stawów, osteoporozę, czyli odwapnienie kości i zwyrodnienia kręgów piersiowych i lędźwiowych.

Jego kuracja znana jest na całym świecie. W Niemczech jest klinika, w której pacjenci przechodzą 42-dniową kurację Breussa pod opieką lekarzy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Eksperci ostrzegają: POChP stanie się niedługo trzecią przyczyną zgonów.

Zgodnie z informacjami z książki Rudolfa Breuss w książce „The Breuss Cancer Cure” jego kuracja wyleczyła ponad 40 tysięcy chorych pacjentów (2 tysiące osób wyleczył osobiście). Większość pacjentów wyniszczał nowotwór lub inna, ciężka choroba po leczeniu szpitalnym.

Według Breussa podczas kuracji nowotwór zaczyna głodować, bo przestajemy dostarczać naszemu organizmowi stałe pożywienie, które jest pożywką dla nowotworów. Soki warzywne oraz herbaty ziołowe pokrywają w 100% zapotrzebowanie organizmu na witaminy, minerały i pierwiastki śladowe na całe 42 dni kuracji.

Kuracja jest wskazana nie tylko w celu leczenia nowotworów , ale także:

 • w celu zapobiegania nowotworom
 • w celach regeneracyjnych
 • dla przeprowadzenia odchudzania bez zagrożenia dla zdrowia
 • jako regeneracja organizmu w okresie wiosennym (najlepiej w marcu)
 • dla oczyszczenia i wzmocnienia krwi
 • w przypadku wszelkich schorzeń, w tym chorób autoimmunologicznych, takich jak: artretyzm, degeneracyjne zapalenie stawów

Cała kuracja trwa 42 dni (6 tygodni) aczkolwiek jeśli stosowana jest w celach regeneracyjnych można ją skrócić do 3 tygodni . W czasie kuracji pacjent może stracić od 5 do 15 kg wagi. Jednakże samopoczucie podczas całej kuracji jest dobre, a nawet jak potwierdzają to osoby, które doświadczyły jej pozytywnego działania, zarówno wydolność fizyczna, jak i umysłowa znacznie wzrastają.

Całą tajemnicą jest to, że według teorii Breussa rak może przeżyć jedynie dzięki podaży białka w diecie.

 

Jakie składniki są podstawą diety?

Przez 42 dni chory musi spożywać tylko herbaty ziołowe, sok warzywny i zupę cebulową.

Jak przygotować leczniczy napój?

Potrzeba ekologicznych, organicznych i czystych warzyw, najlepiej w przydomowego ogródka.

Potrzebne składniki:

 1. Buraki (55%),
 2. Marchew (20%),
 3. Korzeń selera (20%),
 4. Ziemniaki (3%)
 5. Rzodkiewki (2%)

Proporcje podane są w procentach żeby łatwiej ustalić stosunek reszty do głównego składnika czyli buraków.

Wystarczy zblendować wszystkie składniki. Maksymalnie dziennie można wypić 500 ml soku. Wszystkie przepisy na soki, herbaty i zupę cebulową znajdziecie w jego książce.

O antynowotworowych właściwościach buraka powstało już wiele badań naukowych. Warzywo te jest bogate w betainę, aminokwas o udowodnionych właściwościach przeciwnowotworowych. W dodatku wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwutleniające i oczyszczające (detoksykacyjne). Badania naukowe donoszą, że betaina uszkadza komórki rozrastającego się w ciele guza.

Burak zawiera dużo antyoksydantów, witamin: C, B1, B6, kwasu foliowego, pantotenowego (witamina B5) oraz minerałów: potasu, fosforu, magnezu, wapnia, sodu, żelaza, cynku. Dlatego uważany jest za jedno z najzdrowszych i najbardziej pożytecznych warzyw na świecie.

Może być używany w leczeniu wielu rodzajów raka. Jedno badanie pokazało nawet, że jest on w stanie poprawić stan pacjenta bez względu na to, jaki rak się u niego rozwinął.

Całe leczenie jest dokładnie opisane w trzech książkach napisanych przez samego Breussa, który skrupulatnie pilnował, aby pacjenci nie jedli, ani nie pili niczego innego oprócz soków i herbat, które sam zalecił. Kluczowy jest czas – 42 dni.

Według zapewnień twórcy, jego eksperymentalna dieta od 1950 roku wyleczyła ponad 2000 pacjentów. Jak oszacował Breuss, od 1986 roku zostało wyleczonych dodatkowych 40 000 pacjentów z diagnozą raka lub innej nieuleczalnej choroby. Otrzymywał od pacjentów listy z podziękowaniami w latach 1971-1985.

Breuss zaznaczał, że leczenie będzie skuteczne tylko przy skrupulatnym przestrzeganiu jego instrukcji. Wierzył, że mógłby wyleczyć miliony chorych, gdyby medycyna akademicka go wsparła, zamiast stawać w opozycji. Jednak nowotwory to bardzo dobry interes.

Wszystkie powyższe informacje zostały w całości zaczerpnięte z książki Rudolfa Breussa pt.: „The Breuss Cancer Cure”, wyd. przez Alive Books, 1995.

Zdjęcie główne: needaphysio.com/rudolf-breuss/