“Alicja w Krainie Czarów” powraca na deski Teatru Cortique Anny Niedźwiedź

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Zaskakujące rekwizyty, porywające choreografie, ponad 300 artystów w jednym show! Zobacz najbardziej spektakularną i kolorową historię Alicji w Krainie Czarów. Hit, który podbił serca tysięcy widzów teraz w nowej odsłonie na deskach Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź.

Teatr Cortiqué mieści się w budynku o szacownej tradycji edukacyjnej. To właśnie tu działał Brunon Czajkowski – wybitny filozof i pedagog, założyciel mieszczącego się kiedyś przy ul. Mansfelda Prywatnego Gimnazjum Męskiego dr Brunona Czajkowskiego. Adaptacja na teatr dla dzieci tak wyjątkowej przestrzeni, to niezwykła szansa, aby pokazać piękno i potencjał sztuki.

Czytaj: Malta Festival Poznań 2022 ponownie zawładnie miastem!

- Advertisement -

Teatr Cortiqué w Poznaniu to nie tylko zachwycające produkcje sceniczne, festiwale oraz wydarzenia specjalne. To także miejsce, w którym uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź na co dzień przekonują się co oznacza pracować zespołowo i stać w blasku świateł. Teatr Cortiqué to jedyne takie miejsce dla dzieci i dorosłych w Poznaniu!

Alicja w Krainie Czarów w Teatrze Cortique Anny Niedźwiedź

Zobacz, jak Alicja wpada do świata czarów przez króliczą norę. Obserwuj z zapartym tchem, jak zmniejsza się i rośnie dzięki magicznej rękawiczce! Przekonaj się, jaką radę ma dla niej Gąsienica. Zagraj w krykieta z Królową Kier i wypij herbatkę z szalonym Kapelusznikiem!

Historia Alicji w Krainie Czarów w reżyserii Anny Niedźwiedź zachwyciła już tysiące widzów w całej Polsce. Ten monumentalny spektakl, wystawiany dotychczas na dużych scenach, będzie można zobaczyć w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź w Poznaniu.

Czytaj: Ekstremalna atrakcja nad jeziorem maltańskim – SKOKI BUNGEE

Fantastyczna historia zostanie tym razem zaadaptowana na potrzeby sceny, którą widzowie mogą oglądać z trzech stron. Muzyka, śpiew, taniec i zdumiewające akrobacje przeniosą publiczność do świata pełnego niesamowitych postaci i dziwnych zdarzeń.

Na scenie widzowie zobaczą z bliska kolorowe, baśniowe stroje, niesamowite charakteryzacje, a w role bohaterów magicznego świata wcielą się uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź i jej profilu zawodowego. Będą im towarzyszyć tancerze, śpiewacy, akrobaci i cyrkowcy, współpracujący przy wcześniejszych produkcjach Teatru Cortiqué.

Niech wizyta w Teatrze Cortiqué będzie wyjątkowym przeżyciem! To cudowna, baśniowa opowieść dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kup bilety na jedyny taki show w Poznaniu, który odbędzie się 19, 20 i 21 czerwca.
https://cortique.pl/kupbilet/