Strona główna Fakty 27. finał WOŚP! Sprawdź jak zagra Poznań!

27. finał WOŚP! Sprawdź jak zagra Poznań!

0
27. finał WOŚP! Sprawdź jak zagra Poznań!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 27 zaprasza nas do wspólnej pomocy, w którą angażuje się cały kraj i wielu przyjaciół zza granicy. W zeszłym roku Orkiestra zebrała ponad 126 mln złotych i był to absolutny rekord. Nie ma żadnych wątpliwości, że i w tym roku darczyńcy będą bardzo hojni, a WOŚP zapewni moc związanych ze zbiórką atrakcji, również i w Poznaniu.

Skuteczna walka z nadwagą u dzieci. Przeczytaj na F7Poznań!

Hasło tegorocznego Finału brzmi „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Celem zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla tych szpitali dziecięcych, które specjalizują się w najtrudniejszych diagnozach i udzielaniu pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie. Sprzęt, który daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najcięższych przypadków.

W programie 27. Finału WOŚP w Zamku organizowanego wspólnie ze sztabem przy Politechnice Poznańskiej znalazły się m.in. koncerty, licytacje, stoiska służb mundurowych, punkt krwiodawstwa, animacje dla dzieci i całych rodzin oraz tradycyjne Światełko do nieba.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Plac Adama Mickiewicza

godz. 10:00 – 16:00 – koncerty / licytacje / stoiska służb mundurowych i instytucji / atrakcje dla dzieci

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Przed Zamkiem

godz. 10:00 – 21.30 – gastronomia (parking)
godz. 12:00 – start biegu Policz się z cukrzycą (północna nitka ul. Św. Marcin)
godz. 13:00 – pokazy klasycznych samochodów (północna nitka ul. Św. Marcin)
– klasyki
– Klub Firatów 126 p

godz. 16:00 – 21:00  KONCERTY (scena przed Zamkiem)

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – W zamku

godz. 10:00 – 20:00

  • punkt krwiodawstwa (Sala Wielka, I p.)
  • kącik promocji zdrowia (Atrium, I p.)
  • animacje dla dzieci (Atrium) g. 16:00 – 20:00
  • licytacje (Sala Wystaw)

godz. 10:00 – 20:00

wystawa „Zamek Otwarty” (Hol Wielki)

Zobacz co słychać w Krakowie na F7Kraków!

Publisert av WOŚP Torsdag 22. november 2018

Łona i Webber 
Duet, który w polskim hip-hopie jest zjawiskiem osobnym. Cóż, mogą sobie w Szczecinie obserwować wszystko z pozycji wygodnego dystansu. Ale Łona z życzliwą rezerwą odnosi się też do szarej rzeczywistości, która jest paliwem dla jego barwnych tekstów. Społecznie wrażliwych, psychologicznie wiarygodnych i literacko wysmakowanych. Nie wszyscy dzielimy problemy raperów prowadzących nocne życie na granicy prawa, ale Łony zmagania z codziennością przypominają doświadczenia każdego z nas. Zamknięte są przy tym w formie tak błyskotliwej, że porównania do Kabaretu Starszych Panów trudno uważać za przesadzone. Siła rapowanych felietonów Łony bierze się też z muzycznych podkładów, dostarczanych przez Webbera, producenta z imponującą wyobraźnią i rzadką wszechstronnością. Nie ufajcie Jarząbkowi, ale temu opisowi możecie zaufać – to będzie świetny koncert.

27 finał orkiestry oczywiście najprzyjemniej jest wspierać biorąc udział w atrakcjach w Waszych miastach, jednak oczywiście jak od lat WOŚP umożliwia też wirtualne cegiełki. Poza licznymi licytacjami między innymi na allegro, gdzie możemy zdobyć przekazane przez wielu darczyńców wspaniałe pamiątki możemy również wpłacić pieniądze przez internet bądź sms. Więcej informacji oczywiście na stronie internetowej WOŚP, ale jeszcze raz zachęcam do pełnego uczestnictwa 13 stycznia, to nasza wspólna sprawa!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się TUTAJ! 🙂