Wskocz na hulajnogę, czyli wrocławska wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych

0
1294
zdjęcie/źródło: https://www.wroclaw.pl/hulajnogi-elektryczne-wypozyczalnia-lime-wroclaw

Amerykański hit wkracza do Polski. Wspierany przez Google i Ubera start-up Lime otwiera we Wrocławiu wypożyczalnię elektrycznych hulajnóg na minuty.

Wypożyczalnia hulajnóg firmy Lime będzie działać podobnie do popularnych we Wrocławiu wypożyczalni miejskich rowerów, aut i skuterów. Jednoślady będą dostępne dla każdego już od tego tygodnia. Na początek będzie to kilkaset hulajnóg, których liczba będzie się zwiększać zależnie od zainteresowania użytkowników i współpracy z miastem.

Wrocław jest pierwszym polskim miastem, w którym amerykańska firma zdecydowała się otworzyć swoją wypożyczalnię. W uzasadnieniu wyboru lokalizacji na pierwszą wypożyczalnię w Polsce, Lime powoływał się m.in. na otwartość Wrocławia względem inicjatywy współdzielonej mobilności. Firma zapewnia jednakże, że Wrocław to dopiero początek i ma nadzieję stopniowo rozszerzyć swoją działalności w Polsce.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o wrocławskiej wypożyczalni elektrycznych hulajnóg, to zapraszamy do przeczytania artykułu Już nie tylko auto, rower czy skuter. We Wrocławiu rusza wypożyczalnia elektrycznych hulajnóg na naszej stronie f7wroclaw.pl.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: 8 CIEKAWYCH FAKTÓW O POLSCE. NAJCZĘŚCIEJ BYŚ ZAPRZECZYŁ, ALE TO PRAWDA! – f7dobry.com