W Warszawie otwarto pierwsze w Europie OKNO ŻYCIA DLA ZWIERZĄT!

0
5029
views

fot: źródło

Mimo że Okienko Życia dla zwierząt funkcjonowało kilka lat temu w Warszawie, tym razem ruszono z akcją na 100%! To miejsce jest pierwszym w Polsce i Europie „oknem” dla psów i kotów, a działa w Warszawie przy ulicy Wolskiej 60.

Z taką inicjatywą ruszyli ludzie o wielkich sercach, którzy działają w Straży dla Zwierząt. Jak mówi Tomasz Justyniarski: „Jeśli właścicielowi znudził się pies, kot, żółw czy mysz, nie musi się ich pozbywać w brutalny sposób. Zamiast wywozić zwierzątko do lasu i skazywać na śmierć głodową, można je przyprowadzić do okienka. Tu zwierzę otrzyma fachową opiekę, a potem trafi do ciepłego domu”. Wspaniale, prawda? Niechciane zwierzaki nareszcie mają szansę na normalny dom!

fot: źródło

Przeczytaj: Manifestacja pod konsulatem Rosji w Krakowie! Ukraińcy: zatrzymajmy wojnę

W „Okienku życia” zamontowano specjalny czujnik, który informuje dyżurujących strażników o tym, że w środku znajduje się zwierzę. W takiej sytuacji, porzucony pupil trafia do jednego z 90 boksów w siedzibie Straży dla Zwierząt. Oczywiście, kochany „sierściuch” zaopatrzony jest w miskę z jedzeniem i wodą, a także w opiekę weterynaryjną. Wszystko zostaje mu zapewnione! 🙂 Po wstępnych oględzinach, badaniach i ewentualnym leczeniu czworonoga, wolontariusze rozpoczynają poszukiwania nowego, pełnego miłości i ciepła domu dla zwierzaka. Tomasz Justyniarski zapewnia, że: „Zostawiając pupila w budce, jego właściciel daje szansę zwierzęciu na życie. Jeśli sam go nie kocha, z pewnością znajdzie się rodzina, która obdarzy czworonoga miłością”

źródło: klik

fot: źródło

Sprawdź: f7lodz

Co uważacie o takim pomyśle? Według mnie, to fantastyczna inicjatywa! Myślę, że powinniśmy otworzyć „Okienko życia” dla zwierząt również w naszym królewskim mieście… 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułZachód słońca w Mediolanie sfotografowany smartfonem.
Następny artykułCzłowiek, który potrafi kontrolować swój organizm
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ