W Poznaniu będą kręcić film. Produkcja szuka statystów!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

To już pewne. W Poznaniu będą kręcić film i produkcja szuka statystów. Praca na planie wystartuje już w poniedziałek. Na razie nikt nic nie wie o fabule. Wiadomo tylko, że będzie to pełnometrażowy kryminał. Nadal są poszukiwani statyści. 

W Poznaniu będziesz mógł się poczuć jak gwiazda filmowa, ponieważ w poniedziałek startują zdjęcia do pełnometrażowego kryminału. 

Akcja filmu toczy się w Poznaniu oraz Gnieźnie 1980 roku. Reżyserem filmu jest Sebastian Butny, który pracował przy serialu „Pierwsza miłość”. 

- Advertisement -

Czytaj: Szkoła w Poznaniu będzie kształcić jako pierwsza w Europie dwa nowe zawody od września 2022 r.

Na razie twórcy nie zdradzają szczegółów dotyczących fabuły czy daty premiery. Zapewniają też, że plan nie będzie utrudniał poruszania się po mieście. Zdjęcia będą kręcone w zamkniętych przestrzeniach.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o karierze aktorskiej, to okazja dla Ciebie. Nie możesz jej przegapić. Może produkcja szuka właśnie Ciebie? Przekonaj się!

Poszukiwani są mężczyźni, którzy nie mają zbyt nowoczesnych fryzur, czyli przycięcia na bokach. Z kolei kobiety mają być jak najbardziej naturalne, bez włosów ufarbowanych na kolorowo, bez makijażu permanentnego czy sztucznych rzęs. 

Zgłoszenia należy wysyłać na e-mail: POZNAN@SCENERIA.COM.PL. Trzeba podać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miasto, daty dyspozycyjności oraz 2 aktualne zdjęcia.

Czytaj: Poznań to najbardziej zakorkowane miasto w Polsce!