W dniach 13-15 grudzień będą bezpłatne imprezy w Poznaniu!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

W ten weekend w Poznaniu będzie można się świetnie bawić całkowicie za darmo. W dniach 13-15 grudzień w mieście będzie wiele bezpłatnych wydarzeń.

W ten weekend nie warto siedzieć w domu. Jeśli jesteś z Poznania możesz się wybrać np. na trwający jarmark świąteczny na Starym Rynku.

Co można jeszcze robić w weekend w Poznaniu bezpłatnie?

- Advertisement -

➕ W niedzielę 15 grudnia 2019 roku będzie się można przejechać Świąteczną Bimbą MPK Poznań. Jest to świąteczny tramwaj z atrakcjami prowadzony przez Gwiazdora.

➕ Bezpłatny wstęp będzie także na wernisaż wystawy „Ja się tylko uczę” Marii Geisler. 13 grudnia o godz. 18, Luka (ul. Łukaszewicza 2)

➕ Przez cały weekend będą iluminacje świąteczne na Starym Rynku, placu Wolności i na Ostrowie Tumskim.

➕ Warto również 13 grudnia o godz. 22 udać się do House Szkolna (ul. Szkolna 17). Będzie tam DOMÓWKA 6.0, świetna impreza gwarantowana!

➕ 13 grudnia o godz. 19 bezpłatne wejście będzie na wernisaż wystawy Stefana Wojneckiego „Operacje/Operations” w Rodríguez Gallery (ul. Wodna 13/4).

➕ 14 grudnia o godz. 19 wszystkich Poznańskich Zwierzolubów czeka świetna impreza „Kufelki na Kundelki Edycja IV Imienia Travisa!”. Wszystko odbędzie się w klimatycznej Kultowej (ul. Wrocławska 16).

➕ 14 grudnia o godz. 16 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych (ul. Ratajczaka 44) odbędzie się WIGILIA Z BOSACKĄ: SPOTKANIE DLA RODZIN. Na spotkaniu dowiesz się jak przygotować wigilijną wieczerzę w duchu zero waste, a także jak zrobić własnoręcznie pachnące świętami jadalne prezenty. 

➕ 14 grudnia o godz. 18 na Starym Rynku odbędzie się POZNAŃ SILENT NIGHT. Idea „Silent Night” jest prosta: wiele języków, jedna kolęda, wspólne przesłanie miłości i radości. Wraz ze studentami poznańskich uczelni zapraszamy wszystkich mieszkańców do stworzenia wielojęzycznego chóru i wspólnego śpiewania „Cichej Nocy” w możliwie dużej liczbie języków. Magię zbliżających się świąt wzmocni przełamanie się opłatkiem i późniejsze Silent Disco. Dlaczego właśnie ten utwór? Bo „Cicha Noc” to najbardziej znana kolęda na świecie – przetłumaczono ją aż na 300 języków i dialektów! [opis organizatora].

Zdjęcie główne: Facebook

Czytaj: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza wśród najlepszych uniwersytetów!

Czytaj: AŻ 9 NOWYCH MURALI POWSTANIE NA POZNAŃSKICH WINOGRADACH!