Trzy dni darmowych koncertów we Wrocławiu

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Chyba każdy z nas jest stęskniony za kinami, teatrami, koncertami, spotkaniami w większym gronie. W lipcu nadarzy się okazja, żeby móc się pobawić, wyszaleć i spędzić czas z innymi ludźmi. We Wrocławiu odbędzie się Open Craft Wrocław. 

18 mniej znanych artystów powalczy o występ na jeden scenie z gwiazdami. Od 2 do 4 lipca na pl. Wolności odbędzie się Open Craft Wrocław. Wstęp na tę imprezę jest darmowy.

Organizatorzy są w trakcie wyboru pierwszej 18 spośród ponad 200 zgłoszeń. Festiwal ma być występem wielu utalentowanych muzyków. Publiczność także będzie mogła mieć swój wkład w wybór finalistów.

- Advertisement -

Aby odkryć utalentowane osoby, muszą one gdzieś wystąpić. Właśnie z taką myślą powstał Open Craft Wrocław. Projekt ten ma na celu odkrycie młodych, uzdolnionych, niezależnych, jeszcze nieznanych artystów, którzy chcą zawładnąć w przyszłości dużą sceną. 

Czytaj: Wystawa multimedialna Neodia na Stadionie Wrocław

Po występie na Craft Open Wrocław 3 zespoły/artyści, którzy zostaną wyróżnieni przez doświadczonych jurorów zdobędą możliwość zagrania na Craft Music Festival na jednej scenie z już znanymi artystami.

– Zespoły, które zgłosiły się do nas, są przeróżne. Nie ograniczamy się do konkretnego gatunku muzycznego. To jest kwestia oceny talentu, potencjału, który drzemie w danym zespole. Podczas samej imprezy, trzech dni wydarzenia, będzie szersze grono jury, które wyróżni 3 artystów. Także osoby oglądające koncerty, będą mogli wybrać artystę, który otrzyma nagrodę publiczności – mówi Kamil Wysoczański, organizator eventu.

Najlepsza trójka wystąpi obok gwiazd na evencie głównym, czyli Craft Music Festival. A ta impreza odbędzie się między 23 a 25 lipca na wrocławskich Partynicach.

– Wystąpią miedzy innymi O.S.T.R.y, Karaś Rogucki, Bednarek, Ania Karwan, Alicja Szemplińska, czy Smolasy i Kizo – mówi Kamil Wysoczański.

Pełną listę artystów i więcej szczegółów znajdziecie na Fanpageu i stronie wydarzenia.

Zdjęcie: Facebook

Czytaj: Kino samochodowe we Wrocławiu – od kiedy i co można obejrzeć?