Strona główna Gwiazdy Too Many Zooz w Polsce, prosto z Nowego Jorku!

Too Many Zooz w Polsce, prosto z Nowego Jorku!

0
Too Many Zooz w Polsce, prosto z Nowego Jorku!

Coraz więcej gwiazd muzyki wschodzi w świecie wirtualnym. Skala i zasięg popularności w internecie może osiągnąć skalę globalną. Tak było między innymi w przypadku Justina Bibera czy Eda Sheerana, oraz artystów, którzy już niedługo wystąpią w poznańskim klubie TAMA.

Przeczytaj TUTAJ jak ruszyć z biznesem 🙂

Too Many Zooz to grupa amerykańskich muzyków ulokowanych w Nowym Jorku. W jej skład wchodzą Leo Pellegrino (saksofon), Matt „Doe Muirhead (trąbka) oraz David „King of Sludge” Parks (bębny). Początek kariery to rok 2013, w którym trio zaczęło występować w nowojorskim metrze definiując swój własny podgatunek muzyczny – brass house. Popularność przyniosło im nagranie jednego z wystąpień, które opublikowane przez jednego z pasażerów rozeszło się viralowo po YouTubie w marcu 2014. Ludzie zakochali się zarówno w muzyce jak i tanecznych ruchach Leo. Zespół zasłynął z niezwykłych, nagrywanych na żywo klipów, które mają miliony wyświetleń na Youtube.

W 2015 roku zespół zaczął występować w trasie w wielu klubach w całych Stanach Zjednoczonych. Nawiązali również współpracę z Beyonce. Wydane na przestrzeni lat cztery EP, począwszy od F NOTE z 2014 roku, jeszcze bardziej zaznaczyły ich miejsce na muzycznej scenie. Ich muzyka jest często wykorzystywana przez duże przedsiębiorstwa, między innymi przez Googla, KFC czy produkcjach Netflixa.

Krzysztof Komeda ożyje w Poznaniu! Sprawdź ceny biletów!

Dlaczego warto rozwijać hobby? Dowiedz się u Nas!

Po wyprzedanym w błyskawicznym tempie koncercie w Warszawie Too Many Zooz przyjadą do Poznania. Wprost z nowojorskiego metra! Niesamowicie dynamiczne i porywające trio zagra 14. listopada w Tamie. Bilety dostępne będę od od 25.7. w cenie 89 zł, a znajdziecie je na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl i w Empikach.

TUTAJ możecie podejrzeć pozostałe najlepsze wystąpienia nagrywane w tkance miejskiej Nowego Jorku. Zespół na Europejskiej trasie koncertowej odwiedzi jeszcze Kraków, jeśli więc nie po drodze Wam do Poznania zarezerwujcie sobie termin 15 listopada na wizytę w krakowskim klubie Kwadrat.