Ruszył sezon na wrocławskich lodowiskach

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Od kilku dni trwa sezon zimowy na wrocławskich krytych lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej. Bilety trochę droższe niż rok temu oraz nowość! 

Tak jak rok temu, lodowiska we Wrocławiu będą otwarte od poniedziałku do piątku, od godziny 16:00 do 22:00, a w weekendy od godziny 8:00 do 22:00. Przygotowano także nowość dla gości, tak zwane „Szybkie ślizganie” na lodowisku przy ul. Spiskiej. 

To oferta dla tych, którzy jeżdżą szybko i dobrze, lubią poszaleć i nie chcą się dzielić taflą z początkującymi. Dlatego w poniedziałki będą mogli puszczać wodze fantazji w godzinach od 22.30 do 24:00 za jedyne 20 zł za 90 minut jazdy. To czas zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy” – podkreśla Dariusz Kowalczyk, prezes WCT Spartan sp. z. o.o.

- Advertisement -

Czytaj: Wrocławskie lotnisko przygotowuje się do wielkiej przebudowy za 350 mln zł

Ceny biletów

W tym roku za bilety na wrocławskie lodowiska trzeba będzie zapłacić trochę więcej. Ceny wzrosły od 2 do 6 zł, w zależności od rodzaju biletu. Za godzinny bilet ulgowy trzeba będzie zapłacić 19 zł. Za normalny uiścimy opłatę 23 zł. 

Staramy się utrzymać to na rozsądnym poziomie, ale niestety wszystko drożeje” – mówi Maciej Moczko, rzecznik prasowy WCT Spartan sp. z o.o.

W każdy poniedziałek dla wszystkich gości przygotowano specjalną promocję „Tanie ślizganie”. Przez cały dzień dzieci i dorośli na wejściówkę na lodowisko zapłacą 17 zł. 

Czytaj: Serial „Wielka woda” o powodzi we Wrocławiu hitem Netflixa

Oferta wypożyczalni

Wszyscy goście będą mieli do dyspozycji nowy sprzęt. Najmłodsi goście (w wieku od 1 do 3 lat) będą mogli wypożyczyć łyżwy saneczkowe (dwupłozowe mocowane do butów), aby rozpocząć swoją przygodę z łyżwiarstwem. 

Za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić 12 zł. Można też wypożyczyć m.in. kask. 

„Dla wszystkich, którzy chcieliby postawić pierwsze kroki na lodzie mamy przygotowany szeroki wachlarz kursów na lodowisku Orbita. Szkolenia prowadzone są zarówno w grupach dla dzieci, dorosłych jak również dla rodzin w tzw. kursach Rodzic + Dziecko. To nowość i idealny kurs zarówno dla dzieci jak i rodziców” – tłumaczy Maciej Moczko, rzecznik prasowy WCT Spartan sp. z o.o.