Strona główna Ciekawostki Praca dla testera jachtów w Londynie

Praca dla testera jachtów w Londynie

0
Praca dla testera jachtów w Londynie
https://www.hushhush.com/yachts/solandge-3/ Jacht, sprzedawany przez HushHush.

Polacy od lat wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu lepszego życia, a zwłaszcza lepiej płatnej pracy. Jednak żadna z dotychczas pojawiających się ofert na brytyjskim rynku, żadna z propozycji pracy nie może równać się z tą. Praca marzeń czeka w Londynie. Gotowy?

Testera jachtów zatrudni londyńska firma HushHush, która sprzedaje samochody, helikoptery, torebki, zegarki – wszelkie luksusowe dobra. Nazywana jest Amazonem dla milionerów ze względu na horrendalne ceny oferowanych produktów. Wśród ekskluzywnych przedmiotów, jakie sprzedaje HushHush, pojawiły się jachty. Dlatego też firma poszukuje testerów, którzy recenzowałyby pojazdy i oceniały je, zanim trafią do sprzedaży.

–  Jesteśmy firmą bardzo wysokiej klasy i oczekujemy, że nasze produkty będą najwyższej jakości, dlatego szukamy kogoś, kto będzie oceniał jakość jachtów i zapewniał o spełnianiu najwyższych standardów. – mówi założyciel HushHush, Aaron Harpin.

Co trzeba zrobić, aby móc wysłać zgłoszenie? Przede wszystkim tester musi osiadać ważny paszport oraz mieć ukończone 21 lat. Ani doświadczenie żeglarskie, ani ekspercka wiedza nie są potrzebne, chociaż rekruterzy zaznaczają, że byłoby mile widziane. Ważna jest również elastyczność. Tester luksusowych łodzi musi być dostępny przez cały rok.

Początkowo zatrudniony spędzi tydzień na jachcie, a podczas tego czasu sprawdzi działanie wszelkich sprzętów, oceni komfort jazdy oraz jakość wyposażenia. Za 7 dni spędzonych w otoczeniu luksusowych przedmiotów otrzyma aż 1 300 dolarów, co daje w przeliczeniu ponad 5 000 złotych. Warunkiem wypłacenia gotówki jest przygotowanie recenzji.

Recenzja powinna być wysokiej jakości – praca musi udowadniać, że tester potrafi zauważyć szczegóły, wychwycić najmniejsze detale i niezawodnie ocenić jakość jachtów.

W ciągu roku tester będzie miał możliwość ocenienia nawet 50 jachtów. Jeśli za każdy otrzyma 1 300 dolarów, przez cały rok może zarobić nawet 65 000 dolarów. Kto nie chciałby otrzymać ćwierć miliona złotych w zamian za życie przez rok na luksusowych jachtach?

Ogłoszenie można znaleźć tutaj.

Przeczytaj także:

Nowy Jork wprowadza mandaty za używanie telefonów na przejściach dla pieszych.

Wycieczki po strefie zdemilitaryzowanej w Korei Południowej

Bilety do kina i na tramwaj za butelkę. W Warszawie powstaną…