Praca dla miłośników kotów w malowniczym miejscu.

0
884

Praca zapewnia satysfakcję, przynosi pieniądze, jest szansą na poznanie nowych ludzi i rozwój osobisty. I chociaż to wszystko brzmi świetnie, to z pewnością każdemu zdarzają się dni, podczas których jawi się także jako zło konieczne.

Aby zapobiec codziennym dramatom podczas zwlekania się z łóżka, warto rozejrzeć się pracą związaną z zainteresowaniami. Najlepiej ulokowaną na przepięknej wyspie. W uroczym domku z widokiem na morze. I pięćdziesięcioma pięcioma kotami do opieki. Niemożliwe? Nic bardziej mylnego.

fot: źródło
Rzadko się zdarza, aby jakiekolwiek ogłoszenie związane z pracą wzbudzało takie zainteresowanie jak post God’s Little People Cat Rescue. Zareagowało na niego ponad 30 tysięcy użytkowników – niektórzy tylko udostępniali czy oznaczali znajomych, ale część osób również przedstawiała się jako idealnych kandydatów. Skąd takie poruszenie pod ofertą pracy?

PAID JOB OFFER WITH CATS! (this is genuine and NOT a joke – friends, please feel free to verify!). A very special…

Publisert av God's Little People Cat Rescue Søndag 5. august 2018

God’s Little People Cat Rescue szuka opiekuna do sporej gromadki kotów. Dostawanie pieniędzy za spędzanie czasu z kotami wydaje się nęcące dla miłośników tych zwierząt. W zamian za zajęcie się pięćdziesięcioma kotami pracownik może w pełni za darmo mieszkać w domu z ogrodem, który znajduje się na niewielkiej greckiej wyspie Siros. Widok na Morze Egejskie dodałby mi nieco energii przy wstawaniu z łóżka. Tak samo jak myśl, że jedynymi obowiązkami jest zadbanie o koty, nakarmienie i zabawa z nimi. Po okresie próbnym opiekunowi będzie wypłacana także pensja, a korzystanie z domu wciąż pozostaje bezpłatne. Oczywiście, pracodawca pokrywa wszelkie koszty związane z utrzymaniem kotów, także ich opieką weterynaryjną.

Czego oczekuje się od perfekcyjnego opiekuna?

Przede wszystkich zamiłowania do kotów, znajomości ich natury i zachowań. Ważne jest posiadanie prawa jazdy, aby dowieźć zwierzęta do weterynarza; wykształcenie weterynaryjne również byłoby dodatkowym atutem. Pracodawca wskazuje, że najlepszym kandydatem byłaby osoba około czterdziestopięcioletnia, ceniąca sobie uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność. Jeśli spełniasz te wymagania możesz porzucić myśl o zwykłej pracy, aplikować na joanbowell@yahoo.com i zacząć pakować się na Siros.

Ta oferta jest idealną opcją dla kociarza z duszą samotnika. Pomimo, że autor ogłoszenia zapewnia, że w domu z gromadką kotów nie można czuć się samotnie, to jednak towarzystwo nawet pięćdziesięciu pięciu kotów nie zastąpi rozmowy z drugim człowiekiem.

Zobacz co nowego w Krakowie na naszej stronie: f7krakow.pl

fot: źródło