Poznański Festiwal Na Wolnym Powietrzu

0
773

fot: źródło

Właśnie w 2018 roku, Teatr Biuro Podróży obchodzi swoje 30-te urodziny! To jedno z tych miejsc w sercu wielkopolski, które na długo zostaje w pamięci. Doskonale o tym wiedzą szczególnie ci, którzy mieli okazję uczestniczyć w jakimkolwiek spektaklu tegoż teatru.  Widowisko porusza, odrywa od rzeczywistości, dostarczając nam jednocześnie rozrywki i nowych perspektyw, bowiem zmusza nas do życiowych refleksji. To miejsce sztuki wysokich lotów, która – nieprzerwanie – trwa od 30 lat.

Z okazji swoich 30-tych urodzin, Teatr Biuro Podróży chciałby podarować prezent poznańskim widzom (i tym, którzy do Poznania przybędą!). A tym prezentem jest… Festiwal Na Wolnym Powietrzu!

Festiwal Na Wolnym Powietrzu będzie trwał od 19 do 22 lipca 2018 roku. Oznacza to, że w towarzystwie pięknej pogody, będziemy mogli oglądać największe perełki Teatru Biuro Podróży!

Teatr Biuro Podróży swoje spektakle pokazywał – uwaga – w 60 krajach na całym świecie! Renoma tego teatru jest ogromna, co podkreślają ludzie z każdego zakątka świata, którzy mieli okazję zetknąć się ze wspaniałą sztuką, jaką przedstawiają. Spektakle nacechowane są realizmem: utalentowani aktorzy potrafią przekazać emocje, które widz doskonale odczuwa. Porywają swoją charyzmatyczną grą i wciągają w ten lepszy świat, o którym – przy powrocie do rzeczywistości – nie zapominamy. Najpiękniejsza sztuka to ta, która zostaje w sercu na lata. I to właśnie taką sztukę tworzy Teatr Biuro Podróży.

Dzięki owemu Festiwalowi, zetkniemy się z najbardziej popularnymi spektaklami, które pokazywano na całym świecie, a mianowicie:

  • „Carmen Funebre”,
  • „Silence”,
  • „Świniopolis”.

Jednak to nie wszystko! Na scenie pojawią się również zaprzyjaźnione teatry:

Teatr 8 Dnia
Teatr Snów z Gdańska
Teatr Akt z Warszawy

A poza tym, będziemy mieli okazję zobaczyć rejestrację telewizyjną spektaklu „Nie wszyscy są z nas” z 1998 roku.

fot: źródło

Program wydarzenia:

19 lipca 2018 – 21:00
Teatr 8 dnia „ARKA” – Plac Wolności

20 lipca 2018 – 21:00
Teatr Akt „POZA CZASEM” – Plac Wolności

20 lipca 2018 – 22:30
Teatr Biuro Podróży „ŚWINOPOLIS” – ul. Garbary 101 (teren byłej rzeźni)

21 lipca 2018 – 18:00
Teatr Biuro Podróży „NIE WSZYSCY SĄ Z NAS” -Meskalina/ Stary rynek (rejestracja telewizyjna spektaklu)

21 lipca 2018 – 20:00
Teatr Snow „REMUS” – dziedziniec różanY CK Zamek

21 lipca 2018 – 21:30
Teatr Biuro Podróży „SILENCE – CISZA W TROI” – ul. Garbary 101 (teren byłej rzeźni)

22 lipca 2018 – 21:00
Teatr Biuro Podróży „CARMEN FUNEBRE” – ul. Garbary 101 (teren byłej rzeźni).

Świętujcie, ludzie z serca wielkopolski, razem z Teatrem Biuro Podróży! Wstęp na wydarzenie jest oczywiście wolny.

Czy ktoś z Was miał okazję obejrzeć któryś ze spektakli Teatru Biuro Podróży? A może zrobicie to na Festiwalu Na Wolnym Powietrzu?

Poprzedni artykułIron Maiden w Polsce
Następny artykułDagadana Koncert na Polskim Placu Zabaw
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.