Poznaniacy sprzątają swoje miasto!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Viralowe hasztagi i filmiki najczęściej pełnią funkcję rozrywkową: rozbawiają i angażują społeczeństwo nie wnosząc nic cennego. Tym razem wirusowe wyzwanie przyczyniło się do pozytywnych zmian na świecie. #Trashtag to niedawno powstały hasztag, którego celem jest zaangażowanie, jak największej ilości osób do pomocy w ratowaniu planety.

#Trashtag stał się popularny po tym jak reddit opublikował zdjęcie mężczyzny z podpisem „Oto nowe wyzwanie dla wszystkich znudzonych nastolatków. Zrób zdjęcie obszaru, który wymaga oczyszczenia lub konserwacji, a następnie zrób zdjęcie po zrobieniu czegoś z tym i opublikuj je tutaj”.  

O mnożących się odpadach i próby walki z nimi pisano niejednokrotnie. Rocznie wytwarza się ich około 1.3 miliarda ton, gdzie aż milion z nich trafia do oceanów. Nowy viralowy hasztag próbuje skłonić ludzi do wzięcia odpowiedzialności  za nasze środowisko. Do akcji przyłącza się Poznań!

- Advertisement -

Jeżeli jesteś mieszkańcem, któregoś z powyższych osiedli i znasz miejsca, w których notorycznie pojawiają się śmieci i chcesz coś z tym zrobić – DOŁĄCZ DO NAS! Pomóż nam w organizacji sprzątania. To właśnie dzięki Tobie oczyścimy osiedle w którym mieszkasz. Zabierz ze sobą całą rodzinę, przyjaciół, znajomych i sąsiadów do wspólnego sprzątania – to nie praca, lecz możliwość połączenia dobrego z pożytecznym!

Po więcej informacji:
– e-mail biuro@pro-terra.pl
– m.me/fundacjaproterra

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się!

Koniecznie odwiedź www.f7poznan.pl