Pierwszy pub dla nudystów w sercu londyńskiego Soho

0
717

Jeden z najsłynniejszych pubów w Londynie, The Coach and Horses, zawsze miał wyjątkowy charakter. Teraz stał się pierwszym pubem w Londynie, któremu przyznano licencję dla nudystów, co oznacza, że ​​goście będą mogli rozebrać się do naga i zrelaksować przy kuflu piwa. 

Jest to jedyny pub w Londynie z licencją dla nudystów. Lokal otrzymał licencję w sekcji K ,co oznacza, że ​​zarówno goście, jak i cały personel baru mogą przebywać w tym miejscu nago. Dla wciąż rozwijającej się społeczności naturystów w mieście jest to ekscytujący krok naprzód. Podczas sondy przeprowadzonej na zlecenie właściciela ponad połowa (64%) londyńczyków stwierdziła, że ​ przyjemniej piłoby im się piwo, gdyby byli nago.

Alastair Choat, właściciel lokalu twierdzi, że to wszystko jest częścią intymnej atmosfery, którą stara się pielęgnować w swoim pubie. W ciągu ostatnich 13 lat Choat sprawił, że The Coach and Horses jest jednym z najbardziej znanych i lubianych lokali w całym Soho. Jeszcze niedawno jego pub zdobył miano pierwszego wegańskiego pubu w Londynie. Dziś takich knajp jest wiele, więc Choat postanowił zrobić kolejny krok. Jednocześnie, jak wspomina w wywiadach stara się utrzymać „uwielbianą przez pisarzy, dziennikarzy, aktorów i artystów bohemską atmosferę”.

Pomysł na pub dla nudystów zaczął się od kalendarza. Rozbierane fotografie wykonano w jego pubie, a następnie gotowy kalendarz wystawiono na aukcję. Zebrane pieniądze przeznaczono na cele charytatywne. Wkrótce okazało się jednak, że pomysł się przyjął, a goście coraz częściej pytali, czy w jego pubie można przebywać nago. Choat szybko zrozumiał, że nie może przepuścić takiej okazji.

View this post on Instagram

#5 coach and horses…

A post shared by Z (@qorqut) on