Partia znanej wódki wycofana ze sprzedaży. Klienci skarżyli się na dziwny zapach, producent ostrzega przed piciem!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Firma Wyborowa Perond Ricard na swoich stronach internetowych informuje o wycofaniu ze sprzedaży jednej z partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 litra. Decyzja firmy była poprzedzona skargami od klientów. Narzekali oni na dziwny zapach wódki. Producent zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie. 

Wszystkie reklamacje od klientów docierały do firmy w dniach 2-7 lutego. W końcu forma podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 litra. Numer wycofanej partii to 17112061.  Znajduje się on w górnej części butelki.

- Advertisement -

Firma zaznacza, że działania mają charakter ściśle zapobiegawczy i zostały podjęte mimo faktu, że reklamacje miały dotyczyć tylko kilku opakowań alkoholu. Osoby, które są w posiadaniu wódki z partii o której mowa powyżej, proszone są o jej niespożywanie. Firma Wyborowa S.A zapewnia, że wódka z nieudanej serii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia ludzi.

Poniżej komunikat prasowy, przygotowany przez firmę Wyborowa S.A.:

„W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta w dniach 02-07 lutego 2018 roku, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061. Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent, zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Zgłoszenia reklamacyjne konsumentów dotyczyły nieprzyjemnego zapachu produktów z wymienionej partii. Natychmiast po informacji od klientów, właściciel marki uruchomił odpowiednie procedury, których celem jest ustalenie przyczyn zaistniałej sytuacji. W trybie pilnym zawiadomiono również odpowiednie służby.

Uruchomiono specjalną infolinię o numerze (022) 53 53 235. Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii o numerze 17112061, proszone są o kontakt pod wyżej wymienionym numerem telefonu w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl. Numer partii można znaleźć w górnej części butelki.”

Źródło: gazetalubuska.pl/polskatimes.pl. Zdjęcie: http://www.old-ambar.ru

 PRZECZYTAJ TAKŻE:

Urząd Skarbowy wzywa nowożeńców. Karze im się tłumaczyć, ile wydali na wesele!