Otwarcie sklepu Primark w Krakowie. Znamy datę otwarcia!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Już 10 listopada zostanie otwarty Primark w centrum handlowym Bonarka.

Primark to jedna z najbardziej popularnych marek odzieżowych w Europie. Poza Warszawą i Poznaniem, a wkrótce także Katowicami i Wrocławiem, Primark zostanie otwarty także w Krakowie. Sklep znajdzie się w Bonarka City Center przy ul. Henryka Kamieńskiego 11. Wielkie otwarcie odbędzie się w czwartek, 10 listopada.

Otwarcie Primark w Krakowie

Otwarcie Primark w Krakowie ucieszy wiele osób, którzy szukają dobrej jakości rzeczy w przystępnej cenie. Już niedługo w Bonarka, jednym z najpopularniejszych w Krakowie centrów handlowych zostanie otwarty Primark. Ciekawostką jest, że sklep będzie dwupiętrowy, a jego powierzchnia zajmie aż 3800m², czyli będzie to dotychczas największy sklep Primark w Polsce. Sklep w Krakowie będzie obsługiwany przez ten sam magazyn, który obsługuje część Niemiec, Austrię, Słowenię, Czechy i teraz Polskę.

- Advertisement -

Czytaj: „Szafa Dobra” ponownie otwarta w Krakowie

Sklepy Primark znajdziemy w 14 krajach, także w Polsce. Popularna marka odzieżowa znajduje się w Warszawie, Poznaniu, a niebawem zakupy w Primarku będzie można zrobić w Krakowie i Katowicach. Przypomnę, w Krakowie otwarcie 10 listopada, a Primark w Katowicach zostanie otwarty 30 listopada w Silesia City Center. Będzie to bardzo podobny sklep do krakowskiego względem powierzchni – 3600m². 

W 2023 roku powstaną jeszcze dwa sklepy Primark w Polsce – mówi Maciej Podwojski, szef sprzedaży Primark w Europie Środkowo-Wschodniej. Planowane jest otwarcie Primark w Manufakturze w Łodzi oraz w Magnolia Park we Wrocławiu.

Czytaj: W Krakowie dostępne są nowe rowery elektryczne

Co będzie można kupić w Primarku w Krakowie?

Oferta sklepu obejmie odzież damską, męską, dziecięcą, kosmetyki, czy artykuły do wyposażenia i ozdoby domu. Aktualnie Primark poszukuje aż 170 osób do pracy w Krakowie. To duże wzmocnienie dla lokalnego rynku pracy i uciecha za wszystkich, którzy kochają zakupy. Ogólnie rzecz biorąc, otwarcie sklepu na nowym rynku jest bardzo skomplikowanym procesem – od znalezienia odpowiedniego lokalu i zatowarowania go, po zatrudnienie kadry.

Dlaczego ludzie uwielbiają sklepy Primark?

W sklepach Primark znajdziemy wiele produktów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W jednym miejscu można zrobić zakupy dla całej rodziny. Możemy także kupić artykuły do domu czy kosmetyki. Ponad połowę sprzedaży sklepu Primark stanowią produkty codziennego użytku, czyli T-shirty, dresy, dżinsy czy kosmetyki. I co najważniejsze, wszystkie produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach.