Na teście sprawnościowym, kobiety będą miały takie same wymagania, co mężczyźni!

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

fot: źródło

Świat idzie do przodu – i to w każdej kwestii! Feministki od lat krzyczą, że walczą o prawa kobiet, o to, abyśmy my, kobiety, były równe z mężczyznami – jak widać, udało się! Od teraz, kobiety będą miały takie sama wymagania na teście sprawnościowym co mężczyźni!

Dokładnie 12 dni temu, czyli 1 stycznia, w Nowy Rok, w naszym pięknym kraju, w życie weszły przepisy, które regulują informacje dotyczące testów sprawnościowych. Zgodnie z najnowszym zapisem, kobiety będą musiały przejść tak samo trudne testy sprawnościowe, jak ich męscy koledzy. Tym samym – zgodnie z tym, co głoszą feministki – kobiety nie będą już miały ŻADNEJ taryfy ulgowej ze względu na swoją płeć. Równość płci, sprawiedliwość! Zmiany dotyczą jednostek bojowych żołnierzy zawodowych w wojskach specjalnych. Takie rozwiązanie z entuzjazmem przyjęli mężczyźni służący w wojsku, którzy jednogłośnie doszli do wniosku, że nie powinno być żadnego zróżnicowania ze względu na płeć – można by rzec, że prezentują postawę „męskich feministów” popierających równość płci.

- Advertisement -

fot: źródło

Przeczytaj: Zakaz odwożenia dzieci do szkół, czyli nowy obłęd XXI wieku

Komandosi podkreślają, że nie są przeciwnikami kobiet w wojsku, ale wieloletnie doświadczenie z płcią piękną w wojsku pozwoliło im na wysunięcie wniosków, które w ogólnym rozrachunku, nie są – niestety – do końca pozytywne. Jednak są przekonani, że dzięki najnowszym zmianom, sytuacja ulegnie poprawie, a funkcjonowanie w wojsku nareszcie będzie w 100% uporządkowane. I my również mamy taką nadzieję!

 Jeśli kobiety chcą służyć w zespołach bojowych i wykonywać naprawdę trudną robotę, to muszą być tak samo sprawne jak ich koledzy z sekcji. Podczas walki wróg nie zapyta o płeć i nie będzie wolniej strzelał do kobiet. – mówi były operator, a dziś instruktor wychowania fizycznego z Jednostki Wojskowej Komandosów.

Niestety, nie były to kobiety, które posiadały podobne wyszkolenie jak my, przez co musiały być objęte specjalną opieką. A to mocno komplikowało nam pracę. Zawsze też musieliśmy uwzględniać możliwości takich ludzi, planując zadania, co nas ograniczało. Z pewnością kobiety o takim samym lub podobnym poziomie wyszkolenia i sprawności fizycznej ułatwiłyby nam działanie – mówi ekskomandos.

Jeśli element bojowy ma być zgrany i wartościowy, to jego członkowie muszą podlegać takim samym kryteriom oceny i wymaganiom. Inaczej wojsko się psuje.

 Nikt nie kwestionuje, że w armii są specjalności, w których kobiety sprawdzają się lepiej niż mężczyźni. Ale jak chcą stać w okopie ramię w ramię z mężczyznami, to muszą spełniać takie same normy dla żołnierzy bez podziału na płeć, bo walka nie dzieli się na płeć.

Źródło cytatów: polska-zbrojna.pl

Zdrowe, niespychające nikogo w schematy podejście – po prostu, RÓWNOŚĆ PŁCI!

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Feministki mogą być dumne – dzięki ich działaniom, kobiety będą miały takie same wymagania na teście sprawnościowym, co mężczyźni! Żadnej taryfy ulgowej, żadnego pobłażania – WSZYSCY jesteśmy tacy sami i tak też będziemy traktowani. Brawo!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.