Na Florydzie powstanie ogromny wieżowiec w kształcie gitary

Powiązane

Leśnicy w Wielkopolski podarowali hojną kwotę szpitalowi dziecięcemu w Poznaniu

100 000 złotych - tyle poznańscy leśnicy przekazali na...

Gwiazda Hollywood odwiedziła Ogród Botaniczny w Krakowie

Hollywoodzka gwiazda Milla Jovovich kilka dni przebywała z rodziną...

Krakowska restauracja uznana za najlepszą w Polsce

Według jury konkursu World Culinary Awards, słynąca z polskiej...

Jakie jest najbardziej zakorkowane miasto w Polsce i na świecie?

Korki w wielu polskich miastach to smutna codzienność. Właśnie...

Udostępnij

Hard Rock Cafe to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Obceność tych restauracji w miastach często jest odzwierciedleniem ich prestiżu i atrakcyjności turystycznej. Nic więc dziwnego, że ogromny wieżowiec w kształcie gitary właściciele marki postanowili zbudować właśnie na Florydzie.

Hard Rock Hotel to częśc większego projektu zakładającego budowę kompleksu hotelowo-kasynowego na południu Florydy. Ta ogromna inwestycja pochłonie ponad 2 miliardy dolarów. 400-metrowy Hard Rock Hotel w kształcie gitary oficjalnie otwiera się 24 października. Chociaż kompleks nie jest jeszcze gotowy, rezerwacji pokoi można dokonać online już od 24 lipca. Podczas inauguracji na specjalnie stworzonej scenie wystąpi popularny zespół Maroon 5. Bilety na to wydarzenie dostępne będą z kolei od początku czerwca. Zgodnie z przewidywaniami na kupienie biletów, przeciętny fan będzie miał zaledwie kilka godzin.

- Advertisement -

W założeniu Hard Rock Hotel ma słynnąć z wydarzeń kulturalnych i muzycznych. Już teraz planowana jest organizacja prawie 100 koncertów rocznie, a wstęp na większość z nich będzie zawierał się w cenie hotelowego pokoju. Nad występami pracować będą najlepsi choreografowie z całego świata. Oprócz koncertów muzycznych odbywać się tam będą także komediowe stand-upy, widowiska teatralne, a także gale bokserskie.

Na terenie hotelu znajdą się także ogromne baseny, nad którymi organizowane będą imprezy, mające dorównywać tym największym odbywającym się w Vegas. W otoczeniu budynku znajdziemy także przeznaczone dla rodzin sztuczne jezioro z łódkami i znaną z aqaparków leniwą rzeką. We wnętrzu budynku zbudowano także kasyna, 14 restauracji, a także liczne sklepy i pomieszczenia konferencyjne. Za to na dachu znajdzie się oczywiście bar.

Foto: Daily Mail