Marzysz o szczupłej, wąskiej talii? Z tym prostym ćwiczeniem wyszczuplisz ją w 14 dni!

0
787

Każda z nas marzy o wąskiej talli. Co robić, by stracić kilka centymetrów w pasie? Oczywiście na szczupłą talię trzeba sobie zapracować. Pomocne będzie to jedno rewelacyjne ćwiczenie, które wysmukli Twoją talię zaledwie w 2 tygodnie. 

W końcu nadeszła wiosna, słońce świeci i każda kobieta chce się czuć pięknie i atrakcyjnie. Wąska talia i szerokie biodra to gwarancja powodzenia u płci przeciwnej.

Każdy uważa, że w ćwiczeniach fizycznych chodzi o odpowiednio długi i wylany pot. Długimi i ciężkimi ćwiczeniami można sobie tylko zaszkodzić. Najważniejsze są regularność i precyzja.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 3 maseczki, które odmłodzą Twoje dłonie, a Twoja skóra będzie nawilżona i przyjemna.

Poniższe ćwiczenie jest świetnym ćwiczeniem wysmuklającym talię. Dobrze wykonane angażuje bardzo dużą grupę mięśni, a regularnie powtarzane, nie pozwoli mięśniom się rozleniwić. Zajmuje niewiele czasu, ale pamiętajcie – trzeba je wykonywać regularnie.

W zasadzie jest bardzo proste. Bierzesz ręcznik, rolujesz go. Na jego długość rozkładasz ramiona, stajesz w rozkroku, stopy mają stać nieruchomo na podłożu. Skłaniasz tułów z wyciągniętymi rękami w jedną stronę i przenosisz na drugą. W powietrzu masz wykonać ósemkę.

Ćwiczenie należy wykonywać 1 minutę cztery razy dziennie. Po kilku dniach zwiększ czas do 2 minut.

Poniżej jest filmik, na którym dokładnie widać jak prawidłowo wykonać to ćwiczenie.

Podziel się filmikiem z koleżanką, razem będzie Wam raźniej.